Horkovzdzsna friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

horkovzdzsna friteza A láska mají 4 společné věci

Pořiďte si horkovzdzsna friteza hrnce, se kterými je příprava tisíckrát jednodušší! Stejné množství jídla tedy připravíte v mnohem menším zařízení.

Navíc je čištění hned hotové, protože díly s nepřilnavou povrchovou úpravou lze mýt v myčce. Vícečlenná rodina by určitě měla sáhnout po kapacitně větší fritéze – to znamená 2 kg a více.

Dalším typem je statická fritéza, která funguje tak, že horký vzduch koluje okolo vašeho jídla a tím ho ohřívá. Vždyť kdo by si jednou za čas rád nepochutnal na smaženém řízku, obalovaném květáku nebo domácích hranolkách?

3 jednoduché tipy od horkovzdzsna friteza, jak získat náskok před konkurencí

U horkovzdušných horkovzdzsna friteza udává objem velikost VAR1 koše. Využijete je k přípravě smažených a obalovaných pokrmů.

Téměř nová, zakoupená v dubnu 2021, (stále v záruce), použitá asi 5x, funguje výborně, ale syn upřednostňuje jen jídlo z klasické trouby, tak dávám pryč. Běžně se můžete setkat s objemem od 1 do 3 litrů.

Disponuje vnitřním prostorem o objemu 12 l a v okamžiku v ní připravíte téměř jakékoliv jídlo – od domácích hranolek, masa, zeleniny až po lahodný dezert. S pomocí De Gusto AF 105 jsem objevila nejen snadnou a zdravější přepravu jídel, ale v některých případech i jejich nové chutě.

Jak co nejlépe využít horkovzdzsna friteza

Objem horkovzdzsna friteza košů se pohybuje v rozmezí 0,7 až 3 kg. Doporučujeme se na různá videa o horkovzdušné fritéze podívat.

S multifunkční fritézou Tefal tak připravíte i pomalu tažený vývar a nebo dušené hovězí po burgundsku. Možnost multifunkčního využití — na trhu najdete imultifunkční fritézy, ve kterých můžete grilovat, péct, rozmrazovat nebo dokonce i sušit ovoce.

Spolupracuje s portálem Heureka.cz, díky tomuto partnerství můžeme vytvářet recenze produktů a nabízet je zcela zdarma. Navíc madla, kryt a lepší ochrana než levnější typy.

Horkovzdušná friteza philips
Tefal horkovzdušná fritéza
Vodni friteza
Zdrava friteza
Friteza tesco
Nerezova friteza silvercrest
Friteza na 1 l oleje
Friteza voda olej