Horkovzsusna friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Co je horkovzsusna friteza a jak funguje?

horkovzsusna friteza zdravě pouze pomocí horkého vzduchu bez oleje – VAR1 proto není tolik cítit a je ideální i pro použití při dietách a zdravém způsobu života. Jejich nevýhodou může být to, že příprava v horkovzdušných fritézách probíhá o něco déle než v běžných fritézách.

Horkovzdušné fritézy jsou jednoduché na údržbu.Samotný obal hrnce je pak prakticky čistý a stačí ho pouze otřít. Tyto fritézy bývají velmi často vybaveny průhlednými víky nebo dvířky a poznáte je také díky vyšší pořizovací ceně.

Pokud svou fritézu používáte jen zřídka, doporučuje se i přesto vyměnit tuk po třech měsících. Tím se minimalizují tepelné ztráty během ohřívání oleje.

Pravda o horkovzsusna friteza za 3 minuty

Bedlivé kontroly však není ani třeba, protože má tento horkovzdušný horkovzsusna friteza hrnec patentovanou technologii Dual Motion. K nejoblíbenějším patří výrobky od značek Tefal, Rohnsoun, Klarstein, Sencor, Philips, Tristar, Severin a další.

U mnoha modelů se ale obejdete i plně bez oleje. Samozřejmostí jsou doplňkové funkce a přehledné displeje.

Také cena je znatelně vyšší, nežli bývá u těchto spotřebičů zvykem. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám Pilulku zlepšovat.

Co můžete právě teď udělat s horkovzsusna friteza?

Pokud byste tak neučinili, mohly by se potraviny horkovzsusna friteza déle a nasákly by větším množstvím olejem. Horkovzdušná fritéza v kompaktním provedení zBPA free materiálu.

Halogenové infračervené topné těleso se postará o rychlou a zdravou přípravu pokrmů. Pro snadné a jednoduché čistění mají odnímatelný ovládací panel s topným tělesem a vanu.

Určitě jste už někdy slyšeli o horkovzdušných fritézách. Všechny části fritézy by měly být také odizolované, což znamená, že i při přípravě jídla bude spotřebič z vnější strany maximálně teplý, ale ne vařící.

Friteza princess
Friteza tefal xxl
Horkovzdusna friteza silvercrest recenze
Friteza dolimano
Domácí friteza
Lidl shop friteza
Delongi friteza ft
Vivess horkovzdušná friteza recenze