Horkovzudsna friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Fascinující horkovzudsna friteza taktiky, které mohou pomoci rozvíjet vaše podnikání

horkovzudsna friteza nádoba pracuje nanejvýš efektivně a ihned se rozehřeje na provozní teplotu. Brambory důkladně omyjte, případně namočte na 30 minut do vody a následně osušte.

A to proto, že kromě drátěného koše musíte do hrnce vložit ještě topnou spirálu, která bude olej ohřívat. I s těmi nejlevnějšími fritézami můžete dosáhnout velice dobrých výsledků.

Některé modely umožňují i pečení, grilování a další. Ve fritéze je možné připravovat spíše menší kousky.

Chcete zvýšit svůj horkovzudsna friteza? Nejprve si přečtěte tento článek

Je to jeden z nejlepších horkovzudsna friteza hrnců na trhu pro domácí použití. Žádná moderní kuchyně se pak neobejde ani bez tlakového hrnce.

S pomocí De Gusto AF 105 jsem objevila nejen snadnou a zdravější přepravu jídel, ale v některých případech i jejich nové chutě. Dalším typem je statická fritéza, která funguje tak, že horký vzduch koluje okolo vašeho jídla a tím ho ohřívá.

Některé modely umožňují i pečení, grilování a další. Nicméně i v této cenové relaci najdete kvalitní přístroj, zvláště pokud ho nebudete používat každý den.

Proč horkovzudsna friteza není přítelem malých podniků

V nabídce MAKRO naleznete široký sortiment profesionálních horkovzudsna friteza zařízení v rozličných provedeních určených pro všechny typy gastronomických provozů. O zápach ze smažení se postará omyvatelný filtr ve víku.

Fritézy do 3000,- Kč již nabízí, kromě smažení, funkce jako vaření, pečení nebo zapékání. Fritéza nemá displej, což může být pro někoho její nevýhodou.

Mnohé z vás napadne, proč si pořizovat fritézu, když můžete smažit na pánvi a nemusíte si pořizovat žádný další domácí spotřebič.V pánvi totiž teplota oleje kolísá a může dojít k jeho přepálení, což má za následek tvorbu karcinogenních látek. Připravovat ve fritéze můžete všechny pokrmy, které byste připravovali v klasické fritéze.

Vives horkovzdusna friteza
Tefal horkovzdušná friteza
Friteza multi
Heureka teplovzdusna friteza
Fritéza princess 182070
Friteza siemens
Datart friteza
Friteza rohnson