Horkovzušná friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Chyby, kterých se většina horkovzušná friteza dopouští

Pod „horkovzušná friteza se totiž rozumí smažení různých potravin v horkém oleji nebo tuku. Navíc dětem dají tolik milované hranolky ve zdravější podobě.

Kapacita fritézy je dostatečně velká, můžete si v ní připravit až 2 kg potravin s použitím… Zakoupila jste navíc univerzální model, který zastoupí i troubu při pečení moučníků.

Tento kuchyňský pomocník dokáže připravit nejen hranolky, ale i další pokrmy úplně bez tuku nebo pouze s minimálním množstvím oleje. Horkovzdušná fritéza Klarstein TK20 VitAir už na první pohled zaujme svým neobvyklým designem.Halogenový infračervený ohřívač připraví za krátký čas ryby, maso i zeleninu.

Pravda o horkovzušná friteza za 3 minuty

horkovzušná friteza hrnec je vhodné čistit zvenku i zevnitř. Jen je nutné počítat s tím, že bude zdravěji připravený pokrm chutnat trochu jinak, než když jej smažíte v oleji.

Manuální ovládání teploty a signalizace rozpáleného oleje. Umožňuji snadnou přípravu perfektního jídla, která stojí jen zlomek času, a navíc vás bude bavit.

Přítomnost tohoto filtru prodlužuje dobu používání jedné dávky oleje. Díky tomu a příkonu 1400 W bude jídlo hotové o něco dříve.

5 atraktivních způsobů, jak zlepšit horkovzušná friteza.

Pokud se vám zdá, že olej zapáchá, negativně ovlivňuje výslednou chuť potravin nebo z něj při horkovzušná friteza vychází výpary, vyměňte ho. Díky bohatému objemu v ní připravíte až šest porcí.

Spolu s cenou se zvyšuje také výbava přístrojů. Většina teplovzdušných fritéz má v porovnání s těmi klasickými podstatně menší rozměry.

S multifunkční fritézou Tefal tak připravíte i pomalu tažený vývar a nebo dušené hovězí po burgundsku. Profesionální gastro vybavení pro restaurace, školní jídelny, výrobny, pizzerie a ostatní gastro provozy.

Nerez friteza
Dormeo horkovzdusna friteza
Horkovzdusna friteza philips recenze
Hotkovzdusna friteza
Friteza catler
Friteza 2 l
Smažený sýr friteza
Dekimano friteza