Horlovzdusna friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jaká je cena horlovzdusna friteza?

Objem horlovzdusna friteza košů se pohybuje v rozmezí 0,7 až 3 kg. I když vypadá fritéza na první pohled velice dobře a i cena vypovídá o tom, že by měla být dobře vybavená, její parametry nepatří k nejlepším.

Tuto fritézu si můžete zakoupit ihned v některém z obchodů za cenu kolem Kč s DPH. A má taktéž menší ekologický dopad, neboť nelikvidujete kvanta přepáleného tuku.

Delimano nepatří ke světovým značkám, ale oblíbíte si ji kvůli šíři jejich produktů a hlavně jejich dostupnosti. Multifunkční digitální horkovzdušná fritéza s osmi automatickými programy s technologií Heat2Flow, včetně moderního dotykového ovládacího panelu.

10 horlovzdusna friteza tipů, které byste měli znát

Objem zde znamená velikost horlovzdusna friteza koše, tj. Kromě toho si zákazníci tyto modely hodně chválí.Díky tomu jenom vyberete program a nemusíte již myslet na nastavování teploty a další věci.

Tento model fritézy si již našel své příznivce v mnoha domácnostech a dlouhodobě patří k naším nejprodávanějším… Výhodou fritéz je také rovnoměrné prohřátí a osmažení pokrmu – ať už se jedná o řízek nebo hranolky.

Hlavním problémem smažených potravin je obvykle to,že jsou považovány za nezdravá. Díky pokročilé technologii Air pulse fritéza usmaží, ugriluje nebo upeče křupavé a zároveň šťavnaté pokrmy rychleji, než jste zvyklí.

horlovzdusna friteza A láska mají 4 společné věci

Vnitřní nádobu lze po skončení horlovzdusna friteza vyjmout a umýt v ruce nebo myčce společně s dalšími rozebíratelnými částmi. Podívejte se na názor na horkovzdušnou fritézu v tomto videu na YouTube od uživatelky Miamis.

Některé modely jsou vybaveny přednastavenými programy, které usnadňují volbu teploty, času a typu přípravy pro jednotlivé pokrmy. Velkou výhodou je její kompaktní rozměr, díky kterému se vejde nejen do každé domácnosti, ale třeba i na chatu či chalupu.

Počítejte ale s tím, že větší elektrické fritézy jsou docela drahé. Horkovzdušná fritéza Sencor se nám moc líbí i po stránce uživatelské.

Friteza s vyjímatelnou nádobou
Silver crest friteza
Horkovzdušná friteza tefal
Vakuova friteza
Horkovzdusns friteza
Friteza 5 litru
Vivess horkovzdušná friteza recenze
Recepty teplovzdusna friteza