Hotkovzdusna friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jsou hotkovzdusna friteza jako obvykle?

Proti klasickým hotkovzdusna friteza nevzniká při horkovzdušném VAR1 nepříjemný olejový zápach. Stejně jednoduchá je i údržba fritéz ETA – téměř všechny její části totiž lze mýt v myčce na nádobí.Tepelně izolovaná rukojeť a ochrana proti přehřátí pro zajištění bezpečného používání.

Pomalý hrnec • objem 6,5 l • 3 provozní režimy – low, high, keep warm • nastavení času 30 minut – 12 hodin • vyjímatelná nádoba • skleněné víko •… Souhlasím s vámi, taky mi pomohl s výběrem kvalitní fritézy.

Většinou se uvádí objem 1,3 l – 2,5 l, ale najdete fritézy s menším i větším objemem. Pokud budete fritézu užívat často, pak se stane i pěkným kuchyňským doplňkem.

Jsou hotkovzdusna friteza jako obvykle?

Je důležité, aby vám parametry zvoleného horkovzdušného hotkovzdusna friteza hrnce seděli. Horkovzdušná fritéza DOMO je nejlepší typ v poměru cena a výkon.

Fritézy do Kč – v této cenové relaci se nacházejí základní modely, spíše s menším objemem a omezenějším počtem funkcí.Určitě to ale neznamená, že by výsledné pokrmy nebyly dobře udělané. Horkovzdušná fritéza DOMO je nejlepší typ v poměru cena a výkon.

Navíc je její výhodou také to, že kousky jídla či spadaného strouhanky se nepřepalují, ale vyplouvají na povrch.Teplotu i délku přípravy jídla si můžete nastavit, no a fritéza je vybavena programy pro přípravu grilovaného kuřete, koláčů, pizzy či steaků. Horkovzdušná fritéza v kompaktním provedení zBPA free materiálu.

10 tipů, které z vás udělají hotkovzdusna friteza Influencera

U horkovzdušných hotkovzdusna friteza udává objem velikost VAR1 koše. Vařte 12 až 16 minut a uprostřed promíchejte nebo protřepejte.

V naší nabídce naleznete elektrické fritézy a plynové fritézy. Ve statických fritézách koluje horký vzduch okolo potravin a tím je zahřívá.

Objemnější fritézy se přitom hodí spíše pro početnější rodinu. Vychutnejte si své oblíbené smažené jídlo v pohodlí domova se Sencor fritézou SFR 6200SS. Se mnou zkrátka víte, co jíte.

Nejlepsi friteza
Parna friteza
Tefal versalio de luxe 9v1 fr495070
Kuchařka horkovzdušná friteza
Fritak philips
Kaufland horkovzdušná friteza
Friteza tefal uno m
Fritéza s vyjímatelnou nádobou