Klarstein friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Co je k vidění v klarstein friteza?

Myslete na to, že klarstein friteza (VAR1 hrnec) zabírá poměrně dost místa. Je ideální do menších gastronomických zařízení, barů, menších foodtrucků, školních jídelen nebo na venkovní akce.

My jsme zkusili připravit vepřovou panenku Stroganoff. Od toho se odvíjí množství potravin, které lze v rámci jednoho cyklu přípravy, do něj vložit.

Oba mají své klady a zápory a každý typ nabízí chutné, křupavé jídlo. Patříte mezi lidi, kteří si pochutnají na čerstvě usmaženém řízku a nepohrdnete ani zlatavým langošem nebo vynikajícím bramborákem?

Moje zkušenosti s tím, jak dostat klarstein friteza

V horkovzdušném klarstein friteza hrnci připravíte jídlo podobně jako v horkovzdušné peci, namísto tuku nebo oleje výhradně jen v horkém vzdušném proudu. A má taktéž menší ekologický dopad, neboť nelikvidujete kvanta přepáleného tuku.

Zapomeňte už na hrnec oleje a složité obracení jednoho kousku po druhém.A pokud dáváte přednost zdravější variantě, vyberte si některou z šikovných horkovzdušných fritéz. Různé technické vychytávky jako časovač nebo filtr oleje či pachů.

Můžete si jednoduše zapnout časovač od 1 minuty a… Pokud je vás doma hodně, raději zvolte jiný a větší model, jinak zásadnější chyby nemá.

Bojíte se? Ne, pokud použijete klarstein friteza správným způsobem!

Kromě samotného klarstein friteza můžete v tomto hrnci připravit jídlo i opékáním, grilováním a pečením. K oblíbeným modelům patří například Klrastein VitAir Turbo.

Ve fritéze připravíte chutný květák, maso nebo oblíbené řízky. Je to ideální pomocník do kuchyně, kterého lze použít pro zdravé vaření.

Disponuje objemem 12 l a 16 přednastavenými programy. Nejčastěji to jsou výrobky značek Tefal, Sencor, Tristar, Klarstein a další.

Rotační friteza
Friteza 6l
Horkovzdusna friteza nova
Horkovzdušná friteza recenze
Planeo elektro friteza
Delimano friteza deluxe
Horkovzdušná frítéza tesla xl
Friteza 1litr