Koš friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Taktika vítězství koš friteza

K přípravě koš friteza pokrmů postačí opravdu minimální množství tuku, přebytečný tuk pak odkapává do speciální misky. Všechny odnímatelné části jsou vhodné do myčky nádobí.

Způsob fungování se u fritéz a horkovzdušných hrnců liší podle jednotlivých typů. Výhodou statických fritéz je nižší pořizovací cena.

Od toho se odvíjí množství potravin, které lze v rámci jednoho cyklu přípravy, do něj vložit. Opláštění fritézy je z nerezové oceli, ovladání je z plastu.Většina modelů má integrovanou signalizaci rozpáleného oleje.Tyto efekty nejsou žádoucí a ovlivňují kvalitu připravovaného pokrmu.

Proč koš friteza není přítelem malých podniků

Statické koš friteza hrnce fungují na principu proudění horkého vzduchu okolo potravin. Horkovzdušná fritéza Clatronic FR 3667 nabízí nepřilnavý povrch pro snadné čištění ale také pro co nejlepší prožitek z jídla.

S horkovzdušnou fritézou tato většinou nezdravá jídla připravíte bez přebytečných tuků a kolorií! Toto tvrzení je téměř nezpochybnitelnou pravdou.

A nemusíte ani nic podlévat – z hrnce se totiž nic nevypařuje a jídlo se tedy ani nepřipálí. V neposlední řadě je užitečné také průhledné víko, díky kterému uvidíte, v jakém stavu přípravy se aktuálně pokrmy nacházejí.

Proč koš friteza není přítelem malých podniků

Plynová koš friteza podle odborníků VAR1 o něco lépe než elektrická. Jídlo je křupavé, není mastné ani příliš těžké.

Delimano Air fryer Touch, červená S horkovzdušnou fritézou si vychutnáte křupavé kuře, oblíbené hranolky i různé dezerty bez zbytečného tuku. Po vašem kliknutí na odkaz “Zobrazit v obchodech” vás přesměrujeme na porovnávací web Heureka.

Díky nepřilnavému povrchu je čištění velmi jednoduché a všechny vyjímatelné části lze dokonce mýt v myčce nádobí. Fritéza ActiFry sezapíná jedním tlačítkem, následně si předvolbou +,- navolíte minuty a ona se sama zapne.

Parni friteza lidl
Fritéza bez oleje
Horkovzdušná frítéza 6l
Monzana friteza
Vivess horko vzdusna friteza
Friteza silver crest
Friteza bez zapachu
Vzduchova friteza