Kuchařka horkovzdušná friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Co je k vidění v kuchařka horkovzdušná friteza?

Pod „kuchařka horkovzdušná friteza se totiž rozumí smažení různých potravin v horkém oleji nebo tuku. Oproti tomu horkovzdušné varianty ohřívají potraviny prostřednictvím proudění horkého vzduchu.

Díky těmto prioritám si zakoupíte vzhledné modely fritéz, které vám budou sloužit po mnoho let. S fritézou si poradí úplně každý, a navíc je dostupná za příznivou cenu.

Některé modely se po uplynutí času dokonce samy vypnou. Nepatří sice k nejlépe vybaveným fritézám, ale výsledky má skvělé a pro běžné využití v domácnosti je naprosto dostačující.

22 tipů, jak začít budovat kuchařka horkovzdušná friteza, po kterém jste vždycky toužili

Speciální programy se zaměřují na kuchařka horkovzdušná friteza řízků nebo brambor. U horkovzdušné fritézy nemusíte vůbec používat olej nebo můžete použít jen zlomek množství oleje, který byste normálně použili, a snížit tak hladinu tuku v jídle.

Vepřový bůček zůstane bůčkem, 300 g brambor se nesmrští na 100 g a 160 g kukuřice bude mít stále něco kolem 180 kalorií a 40 g sacharidů. Navíc si k horkovzdušné fritéze můžete dokoupit i další příslušenství, které vám smažení bez tuku ještě více usnadní.

Všechny fritézy využívají médium k přenosu tepla a regulují teplotu – to je i jejich výhoda oproti klasickému ohřívání hrnce na sporáku. Pomocí této funkce si můžete vše dokonale přizpůsobit podle vašich potřeb.

Jak bude kuchařka horkovzdušná friteza vypadat za 5 let

Zmražené produkty nerozmazujte – absorbují totiž během kuchařka horkovzdušná friteza méně tuku a budou proto křupavější a chutnější ! V dnešní době výrobci značně pokročili a horkovzdušné fritézy splňují vše to, co se od nich očekává.

Olej do fritézy můžete samozřejmě použít opakovaně. Větší kusy je také lepší připravovat jen v jedné vrstvě.

Od této firmy zakoupíte mnoho přístrojů v různých cenových hladinách a provedeních. Můžete si u ní zakoupit jak velmi levné modely, které jsou dostupné pro každého, tak i kvalitní a dražší modelovou řadu horkovzdušných fritéz.

Friteza tefal uno
Vivess horko-vzdusna friteza
Friteza do restaurace
Horkovzdusna friteza lidl
Tefal friteza uno
Friteza s filtrem
Horkovzdušná friteza philips
Lidl mini friteza