Makro friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Kdy se uskuteční makro friteza?

Dobrým odrazovým můstkem při výběru je informace, že ve makro friteza hrnci o objemu 1,5 litru připravíte přibližně 4 porce hlavního chodu. Objem 4,8 litrů pohodlně poslouží pro přípravu…

Na našem trhu se rázem objevila nabídka horkovzdušných fritéz od mnoha výrobců a s mnoha parametry. O zápach ze smažení se postará omyvatelný filtr ve víku.

Elektrická horkovzdušná fritéza Clatronic FR 3698 funguje na principu speciálního systému cirkulace zahřátého vzduchu.Smažené pochoutky tedy připravíte zdravěji, pouze za pomoci horkého vzduchu. Horkovzdušnou fritézu naleznete skladem v různých obchodech.

Kdy vstoupí v platnost zákon makro friteza?

Abyste měli jídlo z makro friteza či VAR1 hrnce s horkým vzduchem dokonalé, je dobré znát základní tipy a triky pro ideální přípravu. Ve statických fritézách koluje horký vzduch okolo potravin a tím je zahřívá.

Zabývá se výrobou mnoha domácích spotřebičů, které jsou hezké a zároveň kvalitní i cenově dostupné. Všechny modely jsou vybaveny pracovním a pojistným termostatem a bezpečnostním mikrospínačem.Hranolky, smažená kuřecí jídla, smažené mořské plody a jiné křupavé delikatesy chutněji a zdravěji?

Další vlastností, která stojí za pozornost, je velikost tzv. Díky kapacitě 3 litry, která postačí na 1 kilogram potravin, se ke stolu může posadit celá rodina – a příprava je rychlá.

Nedělejte další chyby s makro friteza.

Dnes na trhu najdete jak olejový makro friteza hrnec, tak horkovzdušný VAR1 hrnec bez oleje. A to proto, že kromě drátěného koše musíte do hrnce vložit ještě topnou spirálu, která bude olej ohřívat.

Vana i vrchní deska je vyrobena z nerezové oceli AISI 304. Najdete od ní velice jednoduché i o něco pokročilejší horkovzdušné fritézy.

Mohou být opatřeny displejem, alespoň některé části budete moci dát do myčky. Pokud jste fanoušek šťavnatých steaků, doporučujeme vakuové vaření sous vide.

Digitalni horkovzdusna friteza silvercrest
Friteza delimano
Friteza medion
Horkovzdusna friteza vivess
Koš friteza
Friteza olej
Friteza lidl recenze
Fritéza nedis