Malá friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jaké kroky musíte podniknout, abyste zlepšili své malá friteza

Pod „malá friteza se totiž rozumí smažení různých potravin v horkém oleji nebo tuku. Horkovzdušná fritéza umožňuje nízkotučné a rychlé vaření jídla bez nutnosti rozmrazování s optimálním nastavením pro daný pokrm.

Díky funkci odloženého startu můžete do fritézy například ráno umístit potraviny, nastavit čas přípravy a pak už jen na oběd přijít k hotovému. Jednou z výhod horkovzdušné fritézy je její snadné čištění.

Bezpečnost zajišťuje izolovaný povrch, který je chladný na dotek. Horkovzdušné fritézy jsou k dostání ve třech různých typech, které jsou odlišné v technologii přípravy pokrmů.

malá friteza funguje pouze za těchto podmínek

Většina výrobků má navíc více funkcí a zvládne kromě malá friteza také péct, zapékat, grilovat či vařit. Nabízí až 9 různých funkcí, přičemž zajímavostí je speciální program pro přípravu těstovin, rizota nebo paelly.

Moderní dotykový ovládací panel 8 automatických programů s technologií Heat2Flow velký vyjímatelný koš s objemem 6 litrů 60 minutový časovač s automatickým… Jeho nejdůležitější vlastností je schopnost uchovávat po celý den energii, kterou jsou zásobovány orgány a buňky.

Jedná se o multifunkční fritézu 9v1, ve které vedle smažení můžete klidně i dusit či vařit. A co se týče aplikace oleje, ano, většinu jídel (s výjimkou sladkých muffinů nebo jídel typu slanina) je nutné přímo pokapat.

Jak vypadá můj každodenní život, když dělám malá friteza

Starý malá friteza tuk přelijte pomocí trychtýře do nádoby, která se dá zlikvidovat – nejlépe do původní láhve od oleje nebo do prázdné sklenice od marmelády. Takové množství však není možné usmažit najednou na jedné pánvi.

Maso je pak mimořádně šťavnaté a křupavý obal je ideálně usmažený. V dnešní době je možné olej slít do vhodné nádoby a odnést na sběrné místo.

Jak napovídá samotný název „horkovzdušná fritéza“, spotřebič využívá k přípravě jídel horký vzduch. Pokud vaříte pro sebe nebo pro dvě osoby, bude vám stačit horkovzdušný hrnec i s menším objemem.

Friteza dolimano
Friteza ff162131
Lidl fritéza
Tefal ff230831 principio
Friteza moulinex uno
Horkovzdušná fritéza sencor sfr 5400wh
Horkovzdusna friteza philips cena
Friteza dtest