Malá horkovzdušná fritéza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Zajímavá fakta, která jste určitě nikdy nevěděli o malá horkovzdušná fritéza.

Výkon malá horkovzdušná fritéza který vám zajistí stejný výsledek VAR1. Jeho nejdůležitější vlastností je schopnost uchovávat po celý den energii, kterou jsou zásobovány orgány a buňky.

Jedná se o statickou fritézu, je tedy potřeba připravované pokrmy během přípravy promíchat. Ceny v této hladině se pohybují do cca Kč s DPH.

Majíobvykle nižší příkon, a tak příprava pokrmů v nich trvá dost dlouho. Pochutnejte si na smažených pokrmech v jejich zdravější variantě.

Zjistěte, jak přesně jsme minulý měsíc provedli malá horkovzdušná fritéza

U horkovzdušných malá horkovzdušná fritéza udává objem velikost VAR1 koše. I v tomto případě se jedná spíše o modely z vyšších řad.

Navíc si k horkovzdušné fritéze můžete dokoupit i další příslušenství, které vám smažení bez tuku ještě více usnadní. Rozhodli jsme se, že vyzkoušíme kuchyňského pomocníka, kterému pro uvaření těchto „dobrůtek“ stačí jen lžička oleje.

Tyto fritézy dokážou smažit i grilovat za pomoci halogenového topného tělesa, které produkuje infračervneé světlo. S horkovzdušnou fritézou Remoska® Vento PLUS RE21001 připravíte zdravé a chutné pokrmy pro celou vaši rodinu.

Můj cíl týkající se malá horkovzdušná fritéza a jak ho dosáhnu

Dynamické malá horkovzdušná fritéza mají vnitřní nádobu doplněnou o lopatku nebo rameno, které s pokrmy při VAR1 otáčí. Stejné množství jídla tedy připravíte v mnohem menším zařízení.

Co se týče materiálu, většina horkovzdušných fritéz je na tom dosti podobně.Můžete se ale setkat i s nerezovou variantou s nepřilnavou úpravou. Ten může u největších přístrojů přesáhnout až 10 l.

Důležitý je také výběr samotného oleje, což platí pro oba typy smažení. V prvé řadě si ujasněte, zda toužíte spíše po horkovzdušné nebo klasické fritéze.

Redfox friteza
Friteza delimano
Tefal friteza fx10a1
Delimano horkovzdušná friteza
Horkovzušná friteza
Nerezova friteza silvercrest
Horkovzdušná friteza delimano
Switch on friteza