Metro friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak ti nejlepší uspějí v metro friteza.

Myslete na to, že metro friteza (VAR1 hrnec) zabírá poměrně dost místa. Pozor si však dejte při nasazování koše zpět do fritézy, někdy to jde trochu hůř.K dispozici je praktický otočný gril, přípravu pak můžete sledovat skrze prosklené okénko.

Preferovali jsme výrobky, jejichž části lze omývat v myčce nádobí. Jelikož je ale nabídka na našem trhu poměrně široká, jistě se budete chtít podívat také na ostatní produkty.

Vytýkán jim byl dlouhý čas přípravy a také to, že potraviny byly spíše vysušené než křupavé. Pokročilejší funkce vám usnadní používání tohoto přístroje.

metro friteza: Neuvěřitelně snadná metoda, která funguje pro každého!

Líbí se jim, že jde o multifunkční stroje, které kromě metro friteza umožňují i ​​grilovat či péct. Veskrze zde však platí, že většina výrobků na trhu je velmi podobná.

SOGO SS Zdravá příprava pokrmů kdykoliv budete chtít. Výhodou je možnost mytí odnímatelných částí v myčce nádobí, což vám výrazně ušetří práci.

Celonerezové provedení s robustním pevným košem , robustní nerezová topnice 1x 5,1kW (400V/3/50Hz) dává dostatek výkonu pro rychlé nahřátí oleje a optimální… Pokud je vás doma hodně, raději zvolte jiný a větší model, jinak zásadnější chyby nemá.

Nedělejte další chyby s metro friteza.

Olejové metro friteza které jsou levnější, vyžadují však častý nákup kvalitního VAR1 oleje a v některých případech také nákup již zmíněných filtrů. Je vybavená bezpečnostním termostatem, který chrání před přehřátím.

Hodně fritéz s horkovzdušnou technologií umí smažit již na jedné lžíci oleje.Díky naší přehledné tabulce si vyberete nejlepší fritézu podle toho parametru, který je pro vás nejvíce klíčový. Většina z těchto fritéz už bude mít moderní displej, její části půjdou mýt v myčce nádobí a její objem postačí minimálně pro čtyřčlennou rodinu.Jakmile zvolený čas uplyne, přístroj se automaticky vypne.

V nabídce naleznete fritézy s výpustným kohoutem pro snazší výměnu oleje a v třífázovém provedení pro vyšší výkon. FE-04S Fritéza elektrická, celonerezové provedení, speciálně upravené nerezové topné spirály, pracovní a bezpečnostní termostat s keramickým pláštěm, výkon až 6 kg/h.

Friteza activer
Horkovzdusni friteza
Delumano friteza
Mall friteza
Tesco friteza
Friteza na malo oleje
Horkovzdušná frítéza 6l
Friteza do 1000