Mini fritéza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

3 mini fritéza Tajemství, o kterých jste dosud nevěděli.

mini fritéza Delimano má veškeré základní vybavení, které je třeba ke zdravému VAR1. Důležité pro nás bylo také dodatečné vybavení a široká možnost využití.

Fritéza je ideálním pomocníkem pro zdravé smažení s minimálním množstvím oleje.Sada obsahuje multifunkční formu na pečení, grilovací mřížku a plech na pizzu, pro horkovzdušné fritézy o objemu 3,5 – 2 l. V případě těch horkovzdušných se jedná o naprosté minimum.

Volné díly se snadno odmastí s použitím prostředku na mytí nádoby a teplé vody. Vedle toho také můžete s jeho pomocí potraviny rozmrazovat nebo udržovat teplotu již hotových jídel.

Moje zkušenosti s tím, jak dostat mini fritéza

Na LED displeji si snadno navolíte jeden z9 mini fritéza programů. Horkovzdušná fritéza je skvělým pomocníkem do kuchyně, když hledáte zdravější variantu smažení bez použití litrů oleje.

Díky nepřilnavé povrchové úpravě můžete vnitřek vyčistit bez škrábání. K dispozici je 8 šikovných přednastavitelných programů, například na přípravu slaniny, hranolků, kuřecího masa, ale i muffinů, humra, steaků či zeleniny a ryb.Samozřejmostí je možnost nastavení teploty, a to v rozmezí od 80 do 200 stupňů.

S nižší cenou a objemem 3,5 litru přichází fritéza Delimano Air Fryer Pro.Najdete zde termostat a časovač – vše je ovládáno díky otočnému knoflíku. Asi největší nevýhodou přístroje je menší objem.Musí mít mezi sebou dostatek prostoru, aby byl výsledek takový, jaký má být.

Mých 5 nejlepších podniků v oblasti mini fritéza.

Je to jeden z nejlepších mini fritéza hrnců na trhu pro domácí použití. Doporučujeme jen produkty, které mají dle posouzení redaktora hodnocení nad 70 %.

Plášť pak obvykle bývá z tvrzeného plastu a nejlépe jsou na tom modely, které jsou celé z nerezu. Pokud se rozhodnete pro model s displejem, zobrazí vám přehledně všechny důležité informace.

Horkovzdušná fritéza je výrobek, který využijete ne jen na přípravu zdravých hranolek nebo jiných typů bramborových příloh. Horkovzdušné fritézy jsou podle výrobců připraveny ke smažení za cca 3 minuty, olejové pak potřebují k nahřátí cca 15 minut.

Phillips friteza
Heureka horkovzdušna friteza
Superior friteza
Horkovzdusna friteza kucharka
Telpovzdusna friteza
Plynova friteza
Digitalna teplovzdusna friteza
Switch friteza