Moderni friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 skvělých způsobů, jak naučit své posluchače o moderni friteza.

moderni friteza se pouze pomocí horkého vzduchu bez přebytečného oleje, proto není tolik cítit a je ideální i pro použití v menších bytech. Teplovzdušné fritézy mají nezřídka více funkcí a bývají také o něco dražší.

Dražší typy můžete použít k pečení nebo grilování a s nejpropracovanější fritézou zvládnete připravit také moučníky. Smažila jsem téměř 40 minut / při teplotě 200 °C.

Náš test horkovzdušných fritéz se zaměřuje na výkon, bezpečnostní prvky i možnosti ovládání. Pokud jste milovníkem hranolků, tato fritéza je dokáže připravit až kilo hranolků z čerstvých brambor a 750 g ze zamražených hranolků.

Moje prezentace na téma moderni friteza, kterou jsem přednesl na akci X

Dobrým odrazovým můstkem při výběru je informace, že ve moderni friteza hrnci o objemu 1,5 litru připravíte přibližně 4 porce hlavního chodu. Setkáte se se špičkově vybavenými přístroji s velkou kapacitou i výkonem.

V cenovém rozpětí od – koupíte vetší typy fritéz, které se hodí do větších rodin. Ať už na slano nebo na sladko, stačí je posypat kořením či cukrem a vložte do fritézy.

Ve statických fritézách koluje horký vzduch okolo potravin a tím je zahřívá. Tyto pokrmy se nejen v restauracích, ale stále častěji také v domácnostech, připravují ve fritézách.

Proč je moderni friteza špatné?

Na začátek vám můžeme prozradit, což již tak pravděpodobně tušíte, že moderni friteza v klasické VAR1 nepatří k nejzdravějším způsobům přípravy jídla. No a pokud to se smaženým nepřeháníte, je vše v pořádku.

Tyto barvy najdete i na mnoha dalších kuchyňských spotřebičích od Sencoru. Sečteno a podtrženo, pokud jste milovníkem smažených potravin a nemáte příliš velký zájem na aspektu zdraví, pak si kupte klasickou fritézu.

Obvykle se v technických parametrech udává maximální hmotnost bramborových hranolků. Můžete se setkat s nízkou pečicí pánví, roštem, kleštěmi apod.

Penny horkovzdušná friteza
Tefal fr 495070 versalio de luxe 9v1
Friteza ff1000 tefal
Vivax friteza
Horkovzdusna friteza hranolky
Horkovzdušné friteza
Friteza lzice oleje
Friteza bravo