Multifunkční friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak se zlepšit v multifunkční friteza za 60 minut

Snadno se čistí multifunkční friteza s vyjímatelnou nádobou (VAR1 hrnce s vyjímatelnou nádobou). U horkovzdušných fritéz je naopak spotřeba dokonce menší než při klasickém smažení, potřebujete totiž pouhou lžičku oleje.

Model má pohodlně vyjímatelnou nádobu, takže jí můžete jednoduše vymýt. V případě, že by dosáhla hraničních hodnot, přístroj automaticky vypne, aby nedošlo k jeho poškození a ke vznícení oleje.Podle toho pak zvolte i délku přívodního kabelu.

To vám umožní dokonale nastavit přesnou teplotu pro různé druhy pokrmů. Ohřev oleje pomocí topných těles ze speciálně upravené nerezové oceli.

Jak snadno zvládnout každou multifunkční friteza výzvu pomocí těchto tipů

První velkou výhodou je konstantní teplota oleje, ve kterém se multifunkční friteza. Tlaková fritéza je dobrá volba pro smažení velkých kousků s kostí.

Výkonná nerezová fritéza se smaltovanou nádobou, vyjímatelným topným tělesem a plynulou regulací teploty oleje (150–190 °C).Halogenové infračervené topné těleso je zárukou rekordně rychlé a přitom zdravé přípravy zeleniny, ryb nebo masa. Tyto fritézy bývají velmi často vybaveny průhlednými víky nebo dvířky a poznáte je také díky vyšší pořizovací ceně.

V horkovzdušné fritézy můžete usmažit téměř vše. Jestli patříte k těm, kteří v kuchyni tráví každý den i několik hodin, možná by stálo za to poohlédnout se po dražší horkovzdušné fritéze.

10 multifunkční friteza tipů, které byste měli znát

Jejich technologické řešení zajišťuje, že drátěný koš určený k multifunkční friteza je nakloněn a v průběhu VAR1 se rovnoměrně otáčí. Pumpa na olej – Pokud máte fritézu bez funkce snadného vypouštění oleje, pomůže vám s odčerpáním pumpa na olej.

Uvnitř fritézy je dokonce i osvětlení, takže na přípravu pokrmu krásně uvidíte. Vesavěný časovač a nastavitelná teplota až do 190 °C pro pohodlné používání.Navíc k dražším modelům budete potřebovat dokoupit příslušenství, abyste mohli použít všechny jejich funkce.

Na druhé straně zase můžete počítat s možností nastavení teploty oleje i s kontrolkou signalizující rozpálení oleje. Příkon je uváděn ve Wattech a u horkovzdušných fritéz a hrnců se v průměru pohybuje kolem 1400 až 2000 W.

Fritéza cena
Horkovzdusna friteza princip
Catler friteza
Friteza plynova
Friteza tefal 7v1
Horkovzdusna friteza vives
Friteza melissa
Air friteza