Nerez friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 důvodů, proč je nerez friteza ztráta času

Tato praktická 3,5litrová horkovzdušná nerez friteza z nerezové oceli nabízí mnoho různých funkcí, jako je VAR1 grilování, pečení, rožnění. Nevýhodou je, že ke kontrole pokrmu je třeba vysunout koš a také budete muset jídlo sami ručně protřepat během přípravy.

Pro snadnou obsluhu slouží přehledný dotykový displej. U této značky Rohnson je též dobrý poměr cena / výkon.

Obalované pokrmy – Řízky, obalovaný květák či rybí prsty. Její koš s nepřilnavým povrchem a objemem 2,6 litru nelze umývat v myčce.

Můj cíl týkající se nerez friteza a jak ho dosáhnu

Zmražené produkty nerozmazujte – absorbují totiž během nerez friteza méně tuku a budou proto křupavější a chutnější ! Mytí v myčce vám velmi usnadní čištění přístroje.

V horkovzdušné fritéze se dají jídla připravovat bez tuku nebo s nízkým obsahem tuku. Některé vyjímatelné části lze dokonce umývat v myčce.

Oproti běžné fritéze se liší tím, že nemusíte použít skoro žádné oleje. Má všechny přednosti tlakové fritézy s tím, že její obsluha je jednodušší a rychlejší (není potřeba ji zavírat kvůli tlaku).

Proč nerez friteza není přítelem malých podniků

Plynová nerez friteza podle odborníků VAR1 o něco lépe než elektrická. Vaše chuťové pohárky si tak užijí dokonalou chuť, aniž byste zatížili trávení.

Objemově se jedná o zhruba 1,5 litru až 12 litrů. Jak již název napovídá, horkovzdušné fritézy potřebují k přípravě pokrmů horký vzduch.

Přepálenému oleji odzvonilo a na řadu se hlásí tzv. První byly výborné, druhé za stejnou dobu vysušené a bledé.

Delimano friteza recepty
Fritéza horkovzdušná tefal easy fry classique ey201815 černá
Friteza na 1 l oleje
Datart friteza
Fritéza pro
Horkovzdusna friteza penny
Horkovzdušnou fritézu
Mall friteza