Nova friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 důvodů, proč je nova friteza ztráta času

nova friteza Delimano má veškeré základní vybavení, které je třeba ke zdravému VAR1. Co by naopak nikdy do fritézy přijít nemělo jsou polévky nebo tekutiny všeobecně.

Můžete si tedy nastavit, kdy chcete mít pokrm připraven. Jednou z výhod je, že produkuje světlo a díky průhlednému víku lze sledovat, jak postupuje proces přípravy.

Redakčním testem prošla fritéza Tefal ActiFry Family. Uvidíte tak přesně, co se s tímto přístrojem děje, a jak a co aktuálně dělá.

Jak proměnit nova friteza v úspěch

V naší nabídce najdete klasické nova friteza hrnce, ale třeba imultifunkční hrnce, se kterými je vaření opravdovou hračkou. S vysokokapacitním spotřebičem připravíte pokrm pro celou vaší rodinu.

Výrobci uvádí, že na přípravu pokrmu, budete potřebovat asi lžičku oleje, díky tomu se sníží kalorická hodnota jídla. I v tomto případě se jedná spíše o modely z vyšších řad.

Fritéza se jednoduše ovládá a disponuje dokonce 16 programy, které vám usnadní přípravu jednotlivých pokrmů. Tato fritéza je uzpůsobena tak, abyste do ní nemuseli dávat mnoho oleje, který není pro naše zdraví při smažení zrovna ideální.

Bojíte se? Ne, pokud použijete nova friteza správným způsobem!

nova friteza zdravě pouze pomocí horkého vzduchu bez oleje – VAR1 proto není tolik cítit a je ideální i pro použití při dietách a zdravém způsobu života. Skvělý kulinářský zážitek a zároveň, aby co nejvíce podporovaly zdravý životní styl.

Teplotu můžete regulovat také manuálně v rozmezí od 50 – 220 °C a využít časovač, který vám pohlídá potřebnou dobu přípravy. Využijete je k přípravě smažených a obalovaných pokrmů.

Recenzer.cz je recenzní magazín, který vytváříme na základě vlastních zkušeností. Velikost fritézy horkovzdušné jde ruku v ruce s velikostí koše, tzn.

Delimano friteza doplnky
Friteza s casovacem
Friteza hrnec
Cosori friteza
Delomano friteza
Tefal uno friteza
Horkovzdušná friteza vives
Sencor horkovzdušná friteza