Otocna friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Kdy vstoupí v platnost zákon otocna friteza?

Horkovzdušná otocna friteza která zastane VAR1 pečení i grilování. Pokud chcete zařízení, které umí více než jen smažit jídlo, volte horkovzdušnou fritézu.

Skryté topné těleso – pokud nahlédnete do vnitřního hrnce takovéto fritézy, naleznete v něm pouze hladký povrch vyrobený z tepelně vodivého materiálu. V nejvyšší cenové kategorii najdete všechny typy horkovzdušných fritéz.

Od teď to tak nemusí být, stačí si pořídit horkovzdušnou fritézu Severin FR… Redakčním testem prošla fritéza Tefal ActiFry Family.

Pokud je otocna friteza tak hrozné, proč to statistiky neukazují?

Abychom našemu tělu tolik neškodili, můžeme vyměnit smažení a otocna friteza v oleji za přípravu horkým vzduchem. Klarstein má relativně velký výběr mezi horkovzdušnými fritézami a vyznačuje se zajímavým oválným designem.

Vyhnete se tak nezdravému smažení v horkém oleji a pokrmy budou chutnat výborně. Tento spotřebič je v dnešní době stále více oblíbený a vyhledávaný.

Za rychlou lze považovat fritézu, která je připravena k použití do 3 minut po zapnutí. Použitý tuk však v žádném případě nevylévejte do výlevky ani do toalety – mohly by se ucpat!Starý tuk můžete vylít do kompostu v zahradě nebo jej odevzdejte ve sběrně surovin.

Jak vytvořit otocna friteza krok za krokem

Časový rozdíl ale není nějak zásadní, takže pokud nepočítáte každou minutu, vybírejte klidně i z elektrických otocna friteza a VAR1 hrnců. V tom případě se vám doma bude hoditfritéza, která vám vaše oblíbené smažené dobroty připraví s minimálním množstvím nasáklého oleje a zdravěji než na pánvi.

Fritéza má navíc kvalitní pachový filtr, takže po smažení nebudete muset prát záclony, abyste z nich dostali zápach ze smažení. Každá surovina má specifickou dobu přípravy, kterou je potřeba dodržet, abyste dosáhli optimální chuti.

Je vybavená bezpečnostním termostatem, který chrání před přehřátím. Díky tomu jsme pro vás vybrali TOP 10 horkovzdušných fritéz.

Horeca friteza
Fritéza horkovzdušná tesla aircook q30 černá
Friteza power airfryer xl
Friteza silvercrest
Ninja friteza
Horkovzdušná friteza
Friteza horkovzdusna
Dvojitá friteza