Parna friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Bojíte se? Ne, pokud použijete parna friteza správným způsobem!

Jejich úkolem jeohřívat vzduch na danou teplotu a rozhánět ho po celém vnitřním hrnci, aby došlo k rovnoměrnému parna friteza. Gastro profi fritéza by měla mít studenou zónu tj.

Výsledná jídla jsou chutnější, lehčí a zdravější. Tato nevýhoda není nevýhodou samotné horkovzdušné fritézy.

Připravíte tak vaší návštěvě zdravé jídlo, které přesto dobře chutná a i milovník smažených jídel ním nepohrdne. Papírový filtr zase vyžaduje po určitém času výměnu.

Jaké je nejlepší parna friteza?

V neposlední řadě jevýhodou tohoto typu parna friteza hrnce jeho údržba – spirálu lze vyjmout a nádobu pak umýt i v myčce. Platí přitom, že čím vyšší výkon spotřebič má, tím lépe a rychleji dokáže jednotlivé pokrmy propéct.S použitím kvalitního oleje vždy víte, co jíte.

Co může být díky velkorysé nabídce trhu opravdu problém. Jsou také větší kapacitně a dost často dokážou poskytnout i více typů přípravy – například i pečení, sušení a podobně.

Tady už se zpravidla jedná o opravdu multifunkční přístroje s širokým příslušenstvím a nabídkou nejrůznějších funkcí. Čím dražší je fritéza, tím více funkcí bude pravděpodobně mít.

Jak učit parna friteza lépe než kdokoli jiný

parna friteza hrnec SOGO SS na horkovzdušné bázi bude skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Když ale fritézu nebudete používat denně, je lepší před nákupem zvážit prostor, kam ji uložíte.

Doporučený denní příjem tuku je u dětí a také v případě redukční diety cca 50 g denně. Nejčastěji se setkáte s výkonem mezi 1400 – 1800 W.

Materiálem pláště je téměř vždy plast, jen ojediněle se objeví i modely z nerezové oceli. Důležitým hlediskem, které má vliv na výslednou chuť a konzistenci pokrmu, je výkon fritézy, resp.

Horkovzdusna friteza recenze
Moderni friteza
Horkovzdusna friteza vivess
Horkovzdusna friteza silvercrest
Friteza 10l
Friteza kapka oleje
Fagor friteza
Friteza horkovzdušná fritéza