Parní friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Naučte se dělat parní friteza jako profesionál

parní friteza nádoba pracuje nanejvýš efektivně a ihned se rozehřeje na provozní teplotu. Postávání u plotny, zda se něco nepřipaluje, bude minulostí.

Jak napovídá samotný název „horkovzdušná fritéza“, spotřebič využívá k přípravě jídel horký vzduch. Každopádně jak už název napovídá, tyto spotřebiče primárně fungují na principu horkého vzduchu, díky němuž je možné připravit pokrmy s minimálním množstvím tuku.

Nyní již nemusíte neustále hlídat, jestli vám nepřetéká voda z hrnce nebo zda se vám nepřipaluje maso. Na druhé straně zase můžete počítat s možností nastavení teploty oleje i s kontrolkou signalizující rozpálení oleje.

Jak vypadá můj každodenní život, když dělám parní friteza

parní friteza hrnec, po domácky též VAR1 slouží především pro rychlou přípravu smažených pokrmů. Mytí pomocí myčky dokáže výrazně ušetřit váš čas.

Teplovzdušné hrncefungují na principu, při kterém je využíván horký vzduch. U lepších a dražších horkovzdušných fritéz se setkáte s mnohem lepšími funkcemi než u levnějších modelů.

Tlaková fritéza je určena zejména pro takové restaurace, které podávají především smažené kuře obalené ve strouhance (včetně kousků s kostí). Dokonce ani na hranolky netřeba olej na to, aby byly chutné a křupavé.

Chcete více peněz? Spusťte parní friteza

Menší spotřeba elektrické energie v průběhu parní friteza. Bohužel však na něj neexistuje jednoznačná odpověď.

Má nastavitelný termostat v rozmezí od 80 do 180 °C. Další funkcí, kterou je třeba zvážit, je celkový výkon jednotky.

Do 1500,- Kč koupíte pravděpodobně fritézu statickou s menším objemem. Všechny části fritézy by měly být také odizolované, což znamená, že i při přípravě jídla bude spotřebič z vnější strany maximálně teplý, ale ne vařící.

Moderni friteza
Friteza de longhi
Horkovzdusna friteza heureka
Friteza tristar
Friteza moulinex uno
Hoekovzdusna friteza
Horkovzdusna/friteza
Sencor fritéza