Parni friteza heureka

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Chcete zvýšit svůj parni friteza heureka? Nejprve si přečtěte tento článek

parni friteza heureka pomocí horkého vzduchu bez oleje a tuku. Setkáte se se špičkově vybavenými přístroji s velkou kapacitou i výkonem.

Do nádoby se vejde až 1,7 kg potravin, což je objem až pro 8 porcí. Slabinou pak velké rozměry a podle uživatelů také příliš stručný návod.

Velmi praktická možnost, díky které si zvolíte teplotu přípravy dané potraviny. Nevýhodou jsou velké rozměry, přístroj tedy na pracovní ploše bude zabírat hodně místa.

5 věcí o parni friteza heureka, které budeme za 10 let dělat jinak

V horkovzdušném parni friteza heureka hrnci připravíte jídlo podobně jako v horkovzdušné peci, namísto tuku nebo oleje výhradně jen v horkém vzdušném proudu. Rozdíl mezi klasickou fritézou a tou horkovzdušnou je především v množství nezdravých tuků.

Profi fritézy jsou pro restaurace a další gastro provozy jedny z nejdůležitějších přístrojů, na kterých se rozhodně nevyplatí šetřit. A ze začátku měli některé horkovzdušné fritézy porodní bolístky.

Navíc je její výhodou také to, že kousky jídla či spadaného strouhanky se nepřepalují, ale vyplouvají na povrch.Teplotu i délku přípravy jídla si můžete nastavit, no a fritéza je vybavena programy pro přípravu grilovaného kuřete, koláčů, pizzy či steaků. Mezi nejčastější značky patří Domo, Sencor, Delonghi a mnoho dalších.

Jak co nejlépe využít parni friteza heureka

U parni friteza heureka s ponorným tělesem se dá celá VAR1 nádoba vyjmout a vložit do myčky nebo do dřezu pod tekoucí vodu, takže se vám bude snáze udržovat. U některých modelů je k usmažení zapotřebí troška oleje (např. jedna lžíce), aby bylo dosaženo efektu křupavosti.

Všechny části fritézy by měly být také odizolované, což znamená, že i při přípravě jídla bude spotřebič z vnější strany maximálně teplý, ale ne vařící. Vypněte sporák; zamíchejte 1 lžíci zelené cibulky a sezamového oleje.

Horkovzdušná fritéza ELECTROLUX EXPLORE 6 AIR FRYER nabízí 8 programů pro zdravé vaření s časovačem a… V takovém případě si umíme představit, že Tefal ActiFry Family zapadne do domácnosti.

Tefal friteza fr491870
Akce horkovzdusna friteza
Horkovdusna friteza
Philips horkovzdušná frítéza
Dekimano friteza
Friteza red fox
Fritéza s vyjímatelnou nádobou
Horkovzdušné friteza