Philips friteza albert

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Co můžete právě teď udělat s philips friteza albert?

philips friteza albert grilování, opékání, pečení, smažení, dušení, ohřívání, rozmrazování a udržování teploty. Multifunkční fritéza a hrnec patří do každé moderní kuchyně.

Objem nádoby v kg udává, kolik potravin lze ve fritéze připravit najednou. Všechna nastavení se ovládají pomocí digitálního dotykového displeje a dají se kdykoliv během provozu změnit.

Tento objem stačí pro přípravu jídla maximálně pro 2-3 osoby v domácnosti. Fritézy od Domo se často objevují na předních místech žebříčků v různých recenzích.

5 věcí, které můžete udělat TEĎ philips friteza albert

Všechny nejasnosti vám objasní náš rádce Jak vybrat philips friteza albert hrnec. Jakmile bude slyšet drobné pukání, oříšky budou připraveny.

Rýžovar • příkon 700 W • objem 1,8 l (příprava až 1500 g rýže) • vhodný pro všechny druhy rýže • nepřilnavý povrch • udržování teploty až na 3…Tyto hrnce mohou mít různé velikosti a rozdílné materiály vnitřních povrchů. Možnosti jsou neomezené – můžete ji použít na přípravu oblíbených jídel, které jsou obvykle smažené, restované, pečené nebo grilované.

Využívám technologii cirkulace horkého vzduchu a veškerá jídla připravím rovnoměrně. Některé modely jsou vybaveny přednastavenými programy, které usnadňují volbu teploty, času a typu přípravy pro jednotlivé pokrmy.

Kdybych to udělal dříve o philips friteza albert, neudělal bych chybu.

Nebo dokonce můžete philips friteza albert i bez oleje a tuků, protože i tak bude jídlo skvělé a křupavé. Je vůbec možné připravit hranolky, domácí brambůrky, smažený sýr či květák zdravěji?

Fritézy je třeba důkladně a pravidelně čistit, proto se při výběru konkrétního produktu zajímejte také o způsob údržby. Fritéza je vybavená dvěma otočnými regulátory, jeden pro úpravu teploty a druhý je časovač s funkcí automatického vypnutí.Naše horkovzdušná fritéza je ideální pro přípravu široké řady jídel, jako jsou hranolky, kuřecí křidélka, jehněčí, vepřové a další.

Hmotnost horkovzdušné fritézy Sencor SFR 5320 WH je 5,1 kg. Snadné vypouštění oleje – Funkce, která pomůže snadno odstranit použitý olej.

Mini fritéza
Friteza rohnson r 286
Vestavna friteza do kuchynske desky
Horkovzdusba friteza
Friteza prodej
Moderni friteza
Vivess horko-vzdusna friteza
Delimano pro friteza