Philips horkovzdušná fritéza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Co je philips horkovzdušná fritéza a jak funguje?

Ale pokud budete dodržovat správnou teplotu philips horkovzdušná fritéza bude stačit i běžná VAR1. Objem horkovzdušné fritézy je 12 litrů, což umožňuje připravit i jídla jako pizza, ryba či kuře.

Její výhodou je možnost mytí vnitřních částí v myčce. Fritézy do 3000,- Kč již nabízí, kromě smažení, funkce jako vaření, pečení nebo zapékání.

Tuto horkovzdušnou fritézu Tefal Easy Fry EY si můžete zakoupit ihned za cenu kolem Kč s DPH. V tuku se rozpouští důležité vitamíny například vitamín A, D, E a K.

Jsou philips horkovzdušná fritéza jako obvykle?

Divíte se, že jste v testu nenašli žádnou philips horkovzdušná fritéza ale jen VAR1 hrnce? Nevýhodou pro někoho mohou být velké rozměry a vysoká hmotnost, která ztěžuje manipulaci.Fritéza pracuje s teplotou vzduchu od 60 do 200 stupňů.

V tom případě se vám doma bude hodit fritéza, která vám pomůže tyto chuťovky připravit s minimálním množstvím nasáklého oleje a zdravěji než na pánvi. Horkovzdušná fritéza ECG AF 3500 s objemem 3,5 l pro zdravou přípravu pokrmů s minimálním množství tuku….

Připravené hranolky jsem vložila do koše fritézy na 25 minut / při teplotě 200 °C. Zároveň množství ohřívaného vzduchu se tak výrazně nemění s rostoucí množstvím připravovaného jídla.

Jak učit philips horkovzdušná fritéza lépe než kdokoli jiný

Časový rozdíl ale není nějak zásadní, takže pokud nepočítáte každou minutu, vybírejte klidně i z elektrických philips horkovzdušná fritéza a VAR1 hrnců. Možnost multifunkčního využití — na trhu najdete imultifunkční fritézy, ve kterých můžete grilovat, péct, rozmrazovat nebo dokonce i sušit ovoce.

Kromě smažení umí různé typy fritéz i jiné způsoby přípravy jídla. Tato fritéza má široké rozmezí nastavitelných teplot, velkou nádobou a koš omyvatelný v myčce.

Časovač je u tohoto typu spotřebiče téměř nezbytnou záležitostí. V třífázovém provedení fritézy nabízejí zvýšený výkon.

Profi friteza
Silvercrest horkovzdusna friteza
Friteza seg af008
Friteza ecg
Horkovzdusna friteza vivess
Friteza 3l
Horkovzdusna friteza tefal recenze
Delimano friteza navod