Planeo elektro friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Moje zkušenosti s tím, jak dostat planeo elektro friteza

Tato praktická 3,5litrová horkovzdušná planeo elektro friteza z nerezové oceli nabízí mnoho různých funkcí, jako je VAR1 grilování, pečení, rožnění. My jsme zkusili připravit vepřovou panenku Stroganoff.

Je tu naštěstí řešení a to je horkovzdušná fritéza, které umí připravit i smažené hranolky a to s absencí tolika oleje.Platí však, že ceny v e-shopech jsou obvykle o něco níže. Bohužel je friťák trochu hlučnější, ale to není vážný nedostatek.

Pokud jste typem, který při vaření zapomíná na jídlo, může být fritéza s digitálním odpočítávacím časovačem a bzučákem skvělá volba. Smažené jídlo není pro naše zdraví ideální, přesto však mnoho z nás sem tam nějaké té smažené pochoutce podlehne.Z hranolek se tak rázem stane mnohem zdravější pokrm.

Jak ti nejlepší uspějí v planeo elektro friteza.

Na rozdíl od klasického planeo elektro friteza hrnce se horkovzdušná VAR1 snadno čistí. Tento kuchyňský spotřebič je vhodný pro 1 kilogram potravin.

Ve fritéze si můžete připravit celou řadu pokrmů, například maso, ryby, krevety, smažené brambory či hranolky s minimem kouře a pachu. Udělejte všechna ta křupavá, smažená jídla a zákusky, po kterých toužíte, bez pocitu viny!

Má totiž důmyslnou konstrukci, která díky kombinaci nerezu s plastem udržuje vnějšek bezpečný na dotyk. Můžete si k ní zakoupit příslušenství, které vám umožní grilovat a péct, dokonce i dezerty.

Je planeo elektro friteza kopií jiné ochranné známky?

8 přednastavených programů, zdravé vaření, technologie horkovzdušného planeo elektro friteza objem 4,2 litru, nastavitelná teplota, časovač, prostorově úsporná. Druhým důležitým parametrem je objem nádoby, ve které se jídlo připravuje.

Jídlo v první řadě připravíte rychleji (teplovzdušné vaření je v průměru až o 25% kratší). Další bezpečnostním prvkem je pojistka, která brání nechtěnému vyjmutí koše.

Přestože všichni víme, že smažená jídla nepatří k těm zdravým pokrmům, jistě se někdy neubráníme pomyšlení na zlatavé křupavé hranolky nebo třeba šťavnatý řízek. U ostatních jídel se horkovzdušné fritézy nemusíte bát, jen je nutné počítat s tím, že v porovnání s mikrovlnnou troubou bude ohřívání trvat trochu déle.

Horkovzdušná frítéza tristar
Tefal horkovzdušná fritéza
Friteza na 1 l
Dvojita friteza
Horkovzdusna friteza sencor
Okay elektro friteza
Vivess horkovzdušná friteza recenze
Friteza bosch