Plynová friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jaký je plán pro plynová friteza?

Malé elektrické plynová friteza pořídíte kolem Kč, větší VAR1 a VAR1 hrnce vás mohou stát i pětinásobek. Věnuje se velkým i malým kuchyňským spotřebičům, od mixérů po lednice.

Záleží na tom, zde bude fritéza umístěna na kuchyňské lince, či ji budete po každém vaření uklízet. Pokud hledáte fritézu, která se s větší pravděpodobností vejde na váš pult, je to pro vás nejlepší řešení.

Horkovzdušná fritéza je výrobek, který využijete ne jen na přípravu zdravých hranolek nebo jiných typů bramborových příloh. Koupíte od ní kromě dalších spotřebičů i horkovzdušné hrnce Sencor.

2 způsoby, jak použít plynová friteza, abyste se stali pro zákazníky neodolatelnými

Existuje celá škála velikostí od mini plynová friteza až po VAR1 s více VAR1 koši. Věnuje se velkým i malým kuchyňským spotřebičům, od mixérů po lednice.

Směs kukuřičného škrobu vmíchejte do směsi v pánvi. Byly propečené a krásně křupavé, rozhodně chutnější než z klasické trouby, kde se více vysuší.

Každá surovina má specifickou dobu přípravy, kterou je potřeba dodržet, abyste dosáhli optimální chuti. Abyste mohli připravit doslova cokoli, můžete regulovat teplotu fritézy od 80 do 200 °C.Líbivý a funkční design ocení každý a fritéza se díky tomu bude v kuchyni skvěle vyjímat.

Jsou plynová friteza tyto produkty?

plynová friteza koš je vyjímatelný a VAR1 je vybavena bezpečnostní pojistkou. Přístroje nabízí několik automatických programů.

Velice dobrá hodnocení a umístění v top žebříčcích mají fritézy Delimano. Delimano nepatří ke světovým značkám, ale oblíbíte si ji kvůli šíři jejich produktů a hlavně jejich dostupnosti.

Můžete si tak zakoupit horkovzdušnou fritézu s halogenovým světlem. V jejich těle je ukryta topná spirála, která se nahřívá na vysokou teplotu, a ventilátor, který teplo distribuuje k připravovanému jídlu.

Multifunkcni horkovzdusna friteza
Delimano friteza horkovzdusna
Lauben friteza
Recepty friteza
Mini fritéza
Friteza na horky vzduch
Horkovzdusna friteza video
Topne teleso friteza