Profesionalni friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Tajemství úspěchu profesionalni friteza

Většina lidí uznává výhody horkovzdušného profesionalni friteza. Výrobci uvádí, že na přípravu pokrmu, budete potřebovat asi lžičku oleje, díky tomu se sníží kalorická hodnota jídla.

Košík je vyroben z chromované oceli s izolovaným držadlem a závěsným úchytem. Pokud zvolíte menší objem fritézy, můžete si ji odvézt na chatu a pochutnávat si tak kdykoliv si vzpomenete.

S horkovzdušnou fritézou tato většinou nezdravá jídla připravíte bez přebytečných tuků a kolorií! Spousta jídel chutná skvěle, ale bohužel jste si je zakázali kvůli tomu, že nejsou příliš zdravá?

5 věcí o profesionalni friteza, které budeme za 10 let dělat jinak

V neposlední řadě jevýhodou tohoto typu profesionalni friteza hrnce jeho údržba – spirálu lze vyjmout a nádobu pak umýt i v myčce. Jak již název napovídá, horkovzdušné fritézy potřebují k přípravě pokrmů horký vzduch.

Maximální kapacita nádoby – 1,25 kg čerstvých…Horkovzdušná fritéza Domo v černé barvě, objem 5,5 litru. Ve vnitřní části se nachází praktické oddělovače potravin, díky kterým můžete smažit více jídel najednou.

V tuku se rozpouští důležité vitamíny například vitamín A, D, E a K. Můžete si totiž pořídit fritézu či některý z moderních automatických hrnců!

Srovnání dvou profesionalni friteza reklamních strategií

Krátká doba zahřívání a efektivní profesionalni friteza prostor umožňují krátkou dobu přípravy. Delimano Air fryer Touch, červená S horkovzdušnou fritézou si vychutnáte křupavé kuře, oblíbené hranolky i různé dezerty bez zbytečného tuku.

Fritéza elektrická, obsah oleje 7-8l, celonerezové provedení, produkce 7kg/h. Pro snadné a jednoduché čistění mají fritézy odnímatelný ovládací panel s topným tělesem a vyndavací vanu.

Výhodou je dostatečně veliká nádoba na smažení. Pokud máte v plánu postavit na obalovaných kuřecích kouscích celé menu, měli byste si pořídit profesionální zařízení.

Friteza silver
Tefal teplovzdusna friteza
Horkovzdusne friteza
Friteza tefal actifry 2v1
Horkovzdusna friteza dormeo
Friteza deluxe
Horkovzdusna friteza d
Horkovzdusna friteza silver crest