Profi cook friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

3 profi cook friteza Tajemství, o kterých jste dosud nevěděli.

Horkovzdušná profi cook friteza Klarstein Well Air Fry patří k zařízením určeným výhradně na VAR1. Jedná se o multifunkční fritézu s 8 přednastavenými programy.

Izolace patří k bezpečnostním prvkům fritézy, o nichž byste se měli při nákupu informovat. S multifunkční fritézou Tefal tak připravíte i pomalu tažený vývar a nebo dušené hovězí po burgundsku.

Tyto fritézy vám umožní používat jakýkoliv olej, který máte po ruce, tedy slunečnicový, řepkový, olivový aj. Původně Japonská, dnes už česká značka Sencor je cenově dostupná a designem vždy rozeznatelná.

Pravda o profi cook friteza za 3 minuty

Na profi cook friteza vám stačí maximálně 2 lžíce oleje a můžete VAR1 i úplně bez oleje. Horkovzdušná fritéza Tefal Actifry Genius XL AH je dobrou volbou pro početné domácnosti.

Na diskusních fórech si tento druh fritézy chválí.Většina modelů totiž obsahuje další příslušenství (např. grilovací rošt nebo špíz), které umožňuje přípravu jídla na různé způsoby. Když se seznamuji s novým elektrickým spotřebičem, pokaždé se musím něčemu novému naučit.

Fritézy mají studenou zónu, která zabraňuje přepalování oleje a zbytků potravin. DeLonghi nabízí několik modelů fritéz ve střední a vyšší cenové hladině, například model FH1394/2 pořídíte za ceny kolem Kč.

Jsou profi cook friteza tyto produkty?

Pokud se vám zdá, že olej zapáchá, negativně ovlivňuje výslednou chuť potravin nebo z něj při profi cook friteza vychází výpary, vyměňte ho. Zboží je určené k osobnímu převzetí u příslušného prodejce.

K dispozici je termostat, na němž lze nastavit teplotu od 80 do 200 stupňů Celsia a také časovač. Hodí se skvěle na smažení hranolek, závitků, krevet, masa apod.

V případě těch horkovzdušných se jedná o naprosté minimum. Obvykle vydrží po dlouhou dobu, aniž byste museli vynaložit velké úsilí.

Friteza na donuty
Horkovzdušná friteza alza
Smažený sýr friteza
Airvital horkovzdušná fritéza
Horkovzdusns friteza
Okay friteza
Friteza mala
De longhi friteza