Profi friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Proč vás ignorování profi friteza bude stát čas a peníze?

profi friteza hrnec SOGO SS na horkovzdušné bázi se postará o špičkově připravené dobroty. Dělají z obyčejného přístroje vylepšený model a usnadňují tak jeho obsluhu.

Součástí výbavy je i indikátor správné teploty a možnost nastavení teploty oleje. Vyrobena tak, aby opravdu vyrobila «smažená» jídla zdravější.

V takovém případě si umíme představit, že Tefal ActiFry Family zapadne do domácnosti. Připravené hranolky jsem vložila do koše fritézy na 25 minut / při teplotě 200 °C.

Kdy se uskuteční profi friteza?

Kromě smažení (profi friteza zde můžete i restovat, péct a případně grilovat. Přístroj má časovač, cirkuluje horký vzduch a nádoba je vhodná do myčky.

Ať už na slano nebo na sladko, stačí je posypat kořením či cukrem a vložte do fritézy. Je jedním ze služebně nejstarších členů naší redakce.

Smažené jídlo sice není zdravé, ale rozhodně patří mezi nejoblíbenější a pro většinu lidí i nejchutnější, jaké je možné si připravit. Mnohdy se setkáte s přehledným LCD displejem, jednodušší zařízení lze ovládat pomocí otočných koleček nebo knoflíků.

Bojíte se? Ne, pokud použijete profi friteza správným způsobem!

profi friteza hrnce neboli VAR1 promění každé smažené jídlo v pochoutku. Doporučí vám vhodné řešení přímo pro vaši provoznu, v němž zohlední konkrétní potřeby vaší restaurace či obchodu.

Na druhou stranu jde o nejzdravější způsob smažení. Zejména těch kuchyňských, vyrábí prakticky všechno – od stolních myček, trub, elektrických grilů až po fritézy nebo popkornovače.

Co může být díky velkorysé nabídce trhu opravdu problém. SENCOR nabízí multifunkční horkovzdušné fritézy s dotykovým displejem, objemem až 11 litrů a 12 přednastavenými programy.

Horkovzdusna friteza s lopatkou
Hokovzdusna friteza
Friteza 1litr
Multifunkcni friteza
Philips horkovzdušná friteza
Delimano teplovzdušná friteza
Friteza penny
Friteza tefal actifry 2v1