Rotac i friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Zlepšete své rotac i friteza pomocí těchto tipů

Protipachový filtr, nastavitelný termostat a časovač jsou pohodlnou součástí výbavy tohoto rotac i friteza hrnce. Jeden lahodný recept pro horkovzdušnou fritézu vám i představíme.

Kromě smažení horkým vzduchem má mnoho fritéz bez oleje i další funkce, jako je pečení, zapékání, grilování či vaření. Podle čeho se při nákupu fritézy řídit, abyste do své domácnosti vybrali ten nejvhodnější model?

Patříte mezi lidi, kteří si pochutnají na čerstvě usmaženém řízku a nepohrdnete ani zlatavým langošem nebo vynikajícím bramborákem? Smažila jsem nejprve 20 minut / při teplotě 200 °C, pak ještě 10 minut / při teplotě 160 °C.

Fascinující rotac i friteza taktiky, které mohou pomoci rozvíjet vaše podnikání

Jejich technologické řešení zajišťuje, že drátěný koš určený k rotac i friteza je nakloněn a v průběhu VAR1 se rovnoměrně otáčí. Čím větší objem nádoby, tím více jídla najednou připravíte.

Navíc jídlo vždy vkládáte do už rozpáleného oleje. Jelikož je tento proces mnohem rychlejší, mohlo by se vám stát, že dojde k přesmažení pokrmů a jejich znehodnocení.

Setkáte se se špičkově vybavenými přístroji s velkou kapacitou i výkonem. Alza nabízí horkovzdušné fritézy a hrnce od více než 20 značek, největší zastoupení zde mají značky Tefal a Klarstein, ceny se pohybují zhruba od Kč.

rotac i friteza funguje pouze za těchto podmínek

Pořiďte si rotac i friteza hrnce, se kterými je příprava tisíckrát jednodušší! Horkovzdušná fritéza patří mezi malé spotřebiče, které vás překvapí svojí využitelností.

Většinou se dá teplota nastavit od 50 do 200 stupňů Celsia, aby bylo možné připravit pokrm přesně podle představ. Nesmaží se totiž v oleji, ale spíše se pečou jako v troubě.

Velká univerzálnost a časovač dělají z Tefal Versalio ideálního pomocníka do kuchyně. V tuku se rozpouští důležité vitamíny například vitamín A, D, E a K.

Horkovzdusna friteza delimano recenze
Friteza olej
Friteza s vyjimatelnou nadobou
Digitalni horkovzdusna friteza
Delonghi friteza ft
Billa friteza
Friteza do myčky
Albert friteza