Salter friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Srovnání dvou salter friteza reklamních strategií

Nestojí zbytečně moc peněz a s její pomocí se můžete pustit do zdravého salter friteza horkým vzduchem. Fritéza totiž dokáže připravit až 1,5 kilogramu potravin najednou.

Digitální displej naleznete většinou u dražších modelů horkovzdušné fritézy. Vyhnete se také nepříjemnému zápachu, který doprovází klasické smažení na oleji.

Najednou totiž dokáže připravit až 1,7 kg potravin. Některé spotřebiče dále disponují předvolenými programy, které jsou speciálně navržené pro konkrétní druh potravin.

Taktika vítězství salter friteza

salter friteza se pouze pomocí horkého vzduchu bez přebytečného oleje, proto není tolik cítit a je ideální i pro použití v menších bytech. Rozhodněte se pro konkrétní typ – statické nebo dynamické fritézy.

Pokud nemáte v úmyslu připravovat jen občas nějakou smaženou přílohu, hledejte fritézu s dostatečnou kapacitou, která pojme jakékoliv jídlo, které připravujete. Fritéza elektrická, obsah oleje 7-8l, celonerezové provedení, produkce 7kg/h.

Rozměry fritézy byste si měli předem promyslet v závislosti na umístění. Pokud chcete uspořit čas i místo, podívejte se na multifunkční hrnce.

Jak se nevzdávat salter friteza a jít dál

Abyste měli jídlo z salter friteza či VAR1 hrnce s horkým vzduchem dokonalé, je dobré znát základní tipy a triky pro ideální přípravu. Zapátrali jsme a přímo na stránkách Tefal.czobjevili celou online kuchařkupro tento typ fritézy.

Někteří uživatelé ale nejsou z obalovaných pokrmů příliš nadšeni. A právě tomu se snaží zabránit horkovzdušné fritézy.

Objem fritézy je nadstandardní, činí devět litrů a podle doporučení výrobce pojme 5 kg potravy. Také vás dokáže zvukovým signálem upozornit v polovině pečení na promíchání jídla.

Horkovzdusna friteza vyhody
Delimano friteza hranolky
Gastro friteza bazar
Friteza do mycky
Delimano friteza doplnky
Topshop friteza
Friteza eta
Friteza tefal versalio