Sencor horkovzdušná friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Rychlé a snadné řešení pro sencor horkovzdušná friteza

V naší tabulce najdete ty nejlepší horkovzdušné frítézy / sencor horkovzdušná friteza hrnce, které jsou skvěle hodnoceny od zákazníků pro rok 2022. Pracuje s teplotami v rozmezí od 50 do 220 stupňů.

Právě to vám usnadní kontrolky, které vám dají vědět, že je fritéza nahřátá na požadovanou teplotu a vy můžete začít chystat oběd či večeři. I pro tu největší rodinu máme tip na multifunkční horkovzdušnou fritézu SENCOR SFR 5400WH s objemem 11 litrů a cenou 3449 Kč.

Ty nejmenší modely jsou určeny například jen pro něco kolem 350 gramů, ty rodinné už pak zvládnou i 1,5 kilogramů a více najednou. Těžko se pak odolává masu nebo zelenině v trojobalu a dalším smaženým pochoutkám.

sencor horkovzdušná friteza funguje pouze za těchto podmínek

V neposlední řadě jevýhodou tohoto typu sencor horkovzdušná friteza hrnce jeho údržba – spirálu lze vyjmout a nádobu pak umýt i v myčce. Jeho nejdůležitější vlastností je schopnost uchovávat po celý den energii, kterou jsou zásobovány orgány a buňky.

Tento model představuje dobrý poměr mezi cenou a kvalitou. Ohřev oleje pomocí topných těles ze speciálně upravené nerezové oceli.

Aktuálně od této značky horkovzdušné hrnce za dobrou cenu. Smažák z horkovzdušné fritézy je bez oleje stejně křupavý jako ten z klasické fritézy.

5 atraktivních způsobů, jak zlepšit sencor horkovzdušná friteza.

Výkon sencor horkovzdušná friteza který vám zajistí stejný výsledek VAR1. To jsou pokrmy, které se často připravují v klasické fritéze, kde se smaží ve velkém množství oleje.

Nabídky platí dle uvedených platností nebo do vyprodání zásob. Horkovzdušná fritéza je mnohem zdravější alternativou k běžné fritéze.

Na našem trhu se rázem objevila nabídka horkovzdušných fritéz od mnoha výrobců a s mnoha parametry. Jedná se o statickou variantu, jejíž příkon je 1800 W.

Friteza albert
Vzdušná friteza
Aerovital klarstein
Philips air friteza
Moulinex friteza
Delonghi friteza
Diskuze horkovzdusna friteza
Horkozdusna friteza