Silvercrest horkovzdušná friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Moje zkušenosti s tím, jak dostat silvercrest horkovzdušná friteza

V tomto modelu je možné grilovat, péct a samozřejmě i silvercrest horkovzdušná friteza. Lze v ní připravovat také obalované nebo smažené potraviny, hodí se na úpravu ryb nebo zeleniny.

Horkovzdušnou fritézu ocení ti, kteří dávají přednost zdravějšímu způsobu přípravy smažených pokrmů a smaží častěji. Fritézy od Domo se často objevují na předních místech žebříčků v různých recenzích.

Většina z těchto fritéz už bude mít moderní displej, její části půjdou mýt v myčce nádobí a její objem postačí minimálně pro čtyřčlennou rodinu.Jakmile zvolený čas uplyne, přístroj se automaticky vypne. Další předností tohoto zařízení je možnost programovat teplotu smažení.Níže Vám stručně představíme zařízení, z nichž byste si měli vybrat vybavení pro svou restauraci.

Fascinující silvercrest horkovzdušná friteza taktiky, které mohou pomoci rozvíjet vaše podnikání

U některých přístrojů máte možnost si vybrat a použít přednastavené programy, které vám pomohou s přípravou jídla a udělají tak pečení a silvercrest horkovzdušná friteza mnohem jednodušším. Pokud však chcete dosáhnout stejně rovnoměrného propečení jako při použití dynamické fritézy, budete muset občas obsah nádoby promíchat.

Horkovzdušná fritéza s příkonem 1800 W a celkovým objemem 11 litrů. Fritéza elektrická FE 07 E má objem vany 8 l a je určena pro použití na podestavbě.

Směs kukuřičného škrobu vmíchejte do směsi v pánvi. Pro maximální spokojenost můžete využít volitelnou teplotu od 70 do 220 °C.

Průvodce silvercrest horkovzdušná friteza

Oceňujeme také rychlost silvercrest horkovzdušná friteza a celkový dobrý poměr ceny a kvality a také velikost, která je vhodná i pro vícečlennou domácnost. V horkovzdušné fritéze není žádný olej, stačí jej přidat pouze lžíci.

Některé funkce mají vliv nejen na pohodlí, ale také na bezpečnost. Pomalý hrnec • objem 6,5 l • 3 provozní režimy – low, high, keep warm • nastavení času 30 minut – 12 hodin • vyjímatelná nádoba • skleněné víko •…

Dospělé osoby, které mají optimální váhu, mohou zkonzumovat 1 g tuku na 1 kg váhy. Nesmaží se totiž v oleji, ale spíše se pečou jako v troubě.

Profi friteza
Philco friteza
Friteza tefal uno m
Catler friteza
Billa friteza
Horkovzdušna friteza philips
Friteza na horky vzduch
Horkovzdusna friteza albert