Solac friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Zapomenutá historie solac friteza.

Může se to zdát jednoduché, ale na začátek se vám určitě bude hodit pro solac friteza bez oleje pár našich tipů. Použitý olej slouží pouze k dodání chuti a jakési zvláčnění pokrmů, ne na jejich samotnou přípravu.

Bezpečnostní pojistka, která kontroluje vnitřní teplotu fritézy a oleje. Zdravé smažení Fritéza Delimano Air fryer Touch přináší chutné smažené potraviny ve zdravější variantě.

Je vybavená bezpečnostním termostatem, který chrání před přehřátím. Mokrýma rukama vytvořte kuličky o průměru asi 3 cm.

Co je k vidění v solac friteza?

Výkon solac friteza který vám zajistí stejný výsledek VAR1. Jedná se tedy opravdu o multifunkční přístroje.

Umožní vám nastavit čas přípravy pro konkrétní pokrmy tak, aby se připravily akorát. Vybavená je možností nastavení teploty a času vaření.

Tvar fritézy Domo je navržen tak, aby byla zaručená ideální cirkulace vzduchu a proto v ní lze připravit až 1,4 kg surovin najednou.Kromě smažení horkým vzduchem má mnoho fritéz bez oleje i další funkce, jako jepečení, zapékání, grilování či vaření. K nejoblíbenějším patří výrobky od značek Tefal, Rohnsoun, Klarstein, Sencor, Philips, Tristar, Severin a další.

Rychlé a snadné řešení pro solac friteza

Díky tomuto řešení nedochází k přepalování částeček, které propadnou z solac friteza koše. Součástí výbavy je i indikátor správné teploty a možnost nastavení teploty oleje.

Velkou výhodou tohoto typu fritéz je, že vámstačí použít jen jednu lžíci oleje. Přenosný elektrický gril, příkon 1000W, grilovací plocha s nepřilnavým povrchem.

Otočný volič je velmi praktický a ovládání je tudíž snadné a zároveň i pohodlné. Hravě tak nakrmíte celou rodinu, a to skoro bez práce – manipulaci s fritézou zvládnou i méně zkušené kuchařky či kuchaři.

Friteza horkovzdušné
Friteza profi
Friteza tefa
Black freiday horkovzdušna friteza
Friteza s vypoustenim oleje
Penny friteza
Ambiano friteza
Horkovzdušná friteza heureka