Suchá friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Pravda o suchá friteza za 3 minuty

V neposlední řadě jevýhodou tohoto typu suchá friteza hrnce jeho údržba – spirálu lze vyjmout a nádobu pak umýt i v myčce. To znamená, že jídlo, které budete v tomto spotřebiči připravovat, bude mnohem zdravější.

Zároveň olej nepřepalují, takže nedochází ke vzniku rakovinotvorných látek. Vyzkoušejte chytrou multifunkční fritézu, se kterou připravíte jídlo hned několika různými způsoby.

Recenzer.cz je recenzní magazín, který vytváříme na základě vlastních zkušeností. U nás si vyberete z široké nábídky profi fritéz pro restaurace, školní jídelny a další gastro provozy.

Můj cíl týkající se suchá friteza a jak ho dosáhnu

A současně to umožňuje suchá friteza různé druhy jídla bez míchání chutí. Objem nádoby v kg udává, kolik potravin lze ve fritéze připravit najednou.

A má taktéž menší ekologický dopad, neboť nelikvidujete kvanta přepáleného tuku. Objemově se jedná o zhruba 1,5 litru až 12 litrů.

Teplotu lze nastavit v intervalu od 80 °C do 200 °C. Jelikož je ale nabídka na našem trhu poměrně široká, jistě se budete chtít podívat také na ostatní produkty.

Je suchá friteza kopií jiné ochranné známky?

Na suchá friteza vám stačí maximálně 2 lžíce oleje a můžete VAR1 i úplně bez oleje. První rozdíl, kterého si můžete všimnout pouhým okem, je její objem (asi 30 litrů).

Ve fritéze si můžete připravit celou řadu pokrmů, například maso, ryby, krevety, smažené brambory či hranolky s minimem kouře a pachu. Oproti klasické fritéze je samozřejmě třeba počítat s o něco delší dobou přípravy jídla.

Na druhou stranu, ve více z nich použít pár kapek můžete, dokonce to doporučují samotní výrobci – takže je to v konečném důsledku jen na vás. Prémiové řady fritéz od různých značek s epak pohybují i kolem 8000 Kč.

Horkovzdusma friteza
Friteza na kapku oleje
Horkovzdušna friteza philips
Friteza 1 litr oleje
Roto fritéza
Indukcni friteza
Horkovzdusna friteza kik
Friteza hrnec