Superior friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Tajemství úspěchu superior friteza

superior friteza hrnec vymažte troškou oleje – horkovzdušné VAR1 potřebují k přípravě opravdu minimum tuku, mnohdy žádný. I když je u horkovzdušných fritéz pach minimální, může se přeci jen objevit.

Na hranolky a řízky bude stačit menší elektrická fritéza.Pokud ji budete používat často, můžete ji klidně nechat stát na kuchyňské lince. V následujícím článku vás provedeme výběrem tohoto domácího spotřebiče, vysvětlíme vám jednotlivé parametry a zdůrazníme, na co se při výběru zaměřit.

V prvé řadě si ujasněte, zda toužíte spíše po horkovzdušné nebo klasické fritéze. Velice dobrá hodnocení a umístění v top žebříčcích mají fritézy Delimano.

Na co jste se měli zeptat svých učitelů superior friteza

Disponuje menším výkonem W a také menším objemem superior friteza nádoby, která má kapacitu pouze 1,5 litru. Tato fritéza je uzpůsobena tak, abyste do ní nemuseli dávat mnoho oleje, který není pro naše zdraví při smažení zrovna ideální.

Výrobce dodává základní příslušenství, manuál v češtině či kuchařku však v balení nenaajdete, což dle uživatelských recenzí mnoha zákazníkům chybí. Co se týče vnitřní nádoby, zde suverénně vedou materiály s nepřilnavou úpravou.

Co nám nabídne cenová kategorie zlatá střední cesta? Ten je však mírně nakloněn a do oleje ponořen pouze z části.

Použijte superior friteza, aby se do vás někdo zamiloval.

Základem je nepřilnavý povrch ve superior friteza hrnci, který bývá většinou z teflonu. Prodám příslušenství k horkovzdušná frítéza Sencor SFR 5400WH. Použito 15x.

Smažila jsem nejprve 20 minut / při teplotě 200 °C, pak ještě 10 minut / při teplotě 160 °C. V návodu se dočtete, že do fritézy nemají přijít příliš mastné suroviny.

Nic jiného ale fritéze Tefal vytknout nemůžeme. Značku Philips asi není třeba dlouze představovat.

Friteza tefal ff230831
Friteza power airfryer xl
Horkovzdušný friteza
Horkovzdusna friteza princess
Friteza tefal xxl
Friteza okay
Domácí friteza
Friteza 1 litr oleje