Switch on friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Tajemství úspěchu switch on friteza

U horkovzdušných switch on friteza udává objem velikost VAR1 koše. Ve fritéze je možné připravovat spíše menší kousky.

Domo Elektro nabízí kvalitní fritézy více typů a vyhovíme tak každému zákaznickému požadavku. Pomalý hrnec využijete i na přípravu rýže nebo jogurtu.

Co se týče vnitřní nádoby, zde suverénně vedou materiály s nepřilnavou úpravou. Horkovzdušná fritéza značky ECG AF 6000 o objemu 7 litrů.

3 způsoby, jak znovuobjevit switch on friteza, aniž byste vypadali jako amatéři

Objem friteza fry košů se pohybuje v rozmezí 0,7 až 3 kg. Milujete-li smažené jídlo stejně tak jako já, ale chcete žít o něco zdravěji, řešením může být horkovzdušná fritéza.Fritézy o objemu kolem 2 l se hodí spíše pro menší domácnosti.

Ať už se jedná o horkovzdušnou fritézu, horkovzdušnou poklici, horkovzdušnou troubu nebo kombinovanou horkovzdušnou a parní fritézu. Je totiž rozdíl vařit pro pár a pro velkou rodinu.

Jednoduše řečeno zde připravíte všechno, jako ve fritéze klasické, akorát za minimálního použití tuku. Pokud v následujících řádcích objevíte i jen jednu «překážku», doporučujeme, abyste si koupi horkovzdušné fritézy dobře promysleli.

Bojíte se? Ne, pokud použijete switch on friteza správným způsobem!

Zmražené produkty nerozmazujte – absorbují totiž během switch on friteza méně tuku a budou proto křupavější a chutnější ! První rozdíl, kterého si můžete všimnout pouhým okem, je její objem (asi 30 litrů).

Nejlevnější fritézu koupíte zhruba za 1000,- Kč, nejdražší se pohybují kolem částky 8000,- Kč. Fritéza má navíc kvalitní pachový filtr, takže po smažení nebudete muset prát záclony, abyste z nich dostali zápach ze smažení.

Čištění vnitřní části fritézu už má přímý vliv na chuť pokrmů a provedení čištění již závisí na tom, zda máte fritézu s ponořeným nebo skrytým topným tělesem. Právě pro její velký objem si fritézu oblíbilo mnoho zákazníků.

Horkovydušná friteza
Horkovzdusna friteza kureci stehna
Mini friteza
Okay elektro friteza
Fagor friteza
Friteza tefal cena
Friteza tefal principio
Domo friteza