Tefal friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak ti nejlepší uspějí v tefal friteza.

V horkovzdušném tefal friteza hrnci připravíte jídlo podobně jako v horkovzdušné peci, namísto tuku nebo oleje výhradně jen v horkém vzdušném proudu. Samozřejmostí je časovač, který automaticky vypne přístroj po nastaveném čase, nejpozději po jedné hodině.

Přednastavené programy vám tak zjednoduší vaření. U horkovzdušné fritézy můžete zjistit, že určitá jídla jsou sušší, než kdybyste použili klasickou fritézu.

Některé modely totiž dokážou připravit také rýži, nebo dokonce umějí vařit v páře. Model má ve výbavě termostat, který reguluje teplotu.

Kdy se uskuteční tefal friteza?

Při nákupu tefal friteza zařízení lze volit z různých typů konstrukcí – k nejprodávanějším patří VAR1 klasické a se studenou zónou. Pokud však při smažení dáváte přednost klasickým pánvím, i jim jsme se ve speciálním srovnání podívali na zoubek.

Méně známá značka zabývající se spotřebiči pro domácnost ve svém portfoliu jen pár modelů fritéz, ale vybrat si můžete z různé úrovně parametrů i cen. Součástí horkovzdušné fritézy bývají velmi často takzvané oddělovače, díky kterým lze smažit více jídel najednou.

Ovládání fritézy FR1200 je velmi jednoduché a díky velkému dotykovému LED displeji také přehledné a intuitivní. Horkovzdušná fritéza se čtyřmi možnostmi přípravy pokrmů vám umožní připravit si smažená jídla v mnohem zdravější verzi.

Jak bude tefal friteza vypadat za 5 let

Nezapomínejte také na rozměry vaší horkovzdušné tefal friteza / VAR1 hrnce. Model má pohodlně vyjímatelnou nádobu, takže jí můžete jednoduše vymýt.

Obvykle vydrží po dlouhou dobu, aniž byste museli vynaložit velké úsilí. Kromě základní „smažící“ funkce vám bude horkovzdušný hrnec z této cenové relace sloužit i k vaření, pečení, zapékání apod.

Veškerou manipulaci a očistu přístroje musíme provádět až poté co přístroj vystydnul, aby nedošlo k poškození přístroje a ohrožení vašeho zdraví. Digitální dotykový ovládací panel 8 přednastavených programů s technologií Heat2Flow vyjímatelná nádoba o objemu 3,8 litru 60 minutový časovač s automatickým…

Horkovzdusna friteza sencor
Friteza 1 litr oleje
Azura friteza
Klarstein horkovzdušná friteza
Nejlevnější horkovzdušná fritéza
Friteza s filtraci oleje
Horkovzdusna friteza princess
Tefal friteza uno