Tefal friteza cena

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak se zlepšit v tefal friteza cena za 60 minut

Multifunkční tefal friteza cena hrnec Sencor SFR 9300BK s 18 funkcemi. Obalované pokrmy – Řízky, obalovaný květák či rybí prsty.

Fritéza je ideálním pomocníkem pro zdravé smažení s minimálním množstvím oleje.Sada obsahuje multifunkční formu na pečení, grilovací mřížku a plech na pizzu, pro horkovzdušné fritézy o objemu 3,5 – 2 l. Většinou se uvádí objem 1,3 l – 2,5 l, ale najdete fritézy s menším i větším objemem.

Nastavit lze také časovač, který fritézu po zvolené době vypne. Čím větší fritézu samozřejmě zvolíte, tím větší nároky bude mít na uskladnění.

3 nejlepší způsoby nákupu ojetého tefal friteza cena.

tefal friteza cena zdravě pouze pomocí horkého vzduchu bez oleje – VAR1 proto není tolik cítit a je ideální i pro použití při dietách a zdravém způsobu života. Pokud jde o zdraví, horkovzdušná fritéza vyhrává tuto kategorii.

Díky vícevrstvému odizolování by fritéze neměla být při spuštění na dotek horká, izolování zabraňuje popálení. Řízky bohužel v horkovzdušné fritéze připravit nejdou.

Lze v ní smažit, péct, grilovat, rozmrazovat nebo sušit. Horkovzdušná fritéza se stala hitem v posledních deseti letech.

Mýty a fakta o tefal friteza cena.

tefal friteza cena nebo VAR1 hrnec (hovorově friťák) umožňuje nejen smažení, ale také horkovzdušnou přípravu jídla. Další bezpečnostním prvkem je pojistka, která brání nechtěnému vyjmutí koše.

Rotace probíhá tak, aby byl pokrm v oleji ponořen pouze zčásti. Tím restauraci významně klesají náklady na výměnu oleje a zvyšuje se jeho rentabilita.

Poslední místo v našem testu obsadila mini fritéza Sencor s objemem 3 litry, tedy nejmenším objemem ze všech modelů v recenzi. DOMO DO 513 FR je horkovzdušná fritéza vhodná zejména pro početné domácnosti.

Vivess horko vzdusna friteza
Friteza delimano recepty
Friteza manual
Bauer friteza
Bez olejova friteza
Profi cook friteza
Mini friteza lidl
Friteza redfox