Tefal friteza ff162131

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jaké je nejlepší tefal friteza ff162131?

Kvalitnější tefal friteza ff162131 hrnce umožňují nastavení začátku, konce i délky VAR1. Dívejte se do parametrů, zda se dají umývat v myčce.

Ve fritéze si můžete připravit celou řadu pokrmů, například maso, ryby, krevety, smažené brambory či hranolky s minimem kouře a pachu. Horkovzdušná fritéza bývá nazývána též jako horkovzdušný hrnec.

Díky výkonu 1600 W dokáže fritéza i péct či grilovat. Některé funkce mají vliv nejen na pohodlí, ale také na bezpečnost.

Jak učit tefal friteza ff162131 lépe než kdokoli jiný

V horkovzdušném tefal friteza ff162131 hrnci připravíte jídlo podobně jako v horkovzdušné peci, namísto tuku nebo oleje výhradně jen v horkém vzdušném proudu. Přece jen by bylo poměrně nepraktické při každém použití vytahovat prodlužovací šňůru.

Nejmenší produkty připraví třeba jen 400 g hranolek. Všimnete si toho, až budete horkovzdušnou fritézu čistit jen hadříkem na nádobí – a aby nevznikly šmouhy, můžete ji osušit papírovou utěrkou nebo ubrouskem.

Tlaková fritéza je dobrá volba pro smažení velkých kousků s kostí. Způsob fungování se u fritéz a horkovzdušných hrnců liší podle jednotlivých typů.

5 atraktivních způsobů, jak zlepšit tefal friteza ff162131.

Jsem Sencor tefal friteza ff162131 SFR 7200SS, která pro vás připraví výborná VAR1 jídla v pohodlí vašeho domova. Horkovzdušná fritéza o objemu 3,5 litru, digitální ovládací panel.

Jsem horkovzdušná fritéza SFR 3220WH od Sencoru, připravím oblíbené smažené jídlo pouze s půl lžičkou oleje nebo úplně bez něj. A má taktéž menší ekologický dopad, neboť nelikvidujete kvanta přepáleného tuku.

Velmi praktická možnost, díky které si zvolíte teplotu přípravy dané potraviny. Větší kusy je také lepší připravovat jen v jedné vrstvě.

Tesco friteza
Concept friteza
Delimano teplovzdušná friteza
Horkovzdušná friteza phillips
Aerovital klarstein
Friteza ninja
Friteza tefal fz750030
Friteza tefal xxl