Tefal multifunkcni friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak jsem si za jeden den zlepšil tefal multifunkcni friteza

Vnitřní nádobu lze po skončení tefal multifunkcni friteza vyjmout a umýt v ruce nebo myčce společně s dalšími rozebíratelnými částmi. Protože vaření se vším tím olejem může být také těžkopádné – zvláště když je čas na čištění – můžete také zvážit odnímatelnou nádobu s výlevkou na olej.

Pokud potřebujete poradit při výběru profi fritézy pro vaši restauraci, neváhejte nás kontaktovat, ochotně vám pomůžeme. Vyhnete se také nepříjemnému zápachu, který doprovází klasické smažení na oleji.

Méně známá značka zabývající se spotřebiči pro domácnost ve svém portfoliu jen pár modelů fritéz, ale vybrat si můžete z různé úrovně parametrů i cen. Běžně se můžete setkat s objemem od 1 do 3 litrů.

3 způsoby, jak znovuobjevit tefal multifunkcni friteza, aniž byste vypadali jako amatéři

Během tefal multifunkcni friteza dbejte na to, že vkládáte potraviny do rozpáleného oleje. Objem horkovzdušné fritézy je 12 litrů, což umožňuje připravit i jídla jako pizza, ryba či kuře.

Díky těmto prioritám si zakoupíte vzhledné modely fritéz, které vám budou sloužit po mnoho let. Klasické fritézy“pracují“ s velkým množstvím oleje, který se nahřívá na 180 až více než 200 °C.

Velice pohodlnou záležitostí jsou přednastavené programy. Společnost Nedis nabízí různé typy horkovzdušných fritéz, které Vám poskytnou skvělý poměr kvality a ceny, zaručený úspěch, moderní design a snadné používání.

Důkaz, že tefal multifunkcni friteza skutečně funguje

Horkovzdušná příprava představuje mnohem zdravější alternativu ke klasickému tefal multifunkcni friteza a smažení. Důležitý je i způsob vypouštění oleje, který se provádí pomocí přídavné hadice, v případě profesionálních fritéz pomocí ventilu.

Aby bylo menu kompletní, zkusila jsem připravit jako moučník jablečné kroužky ve vinném těstě. Na našem trhu se rázem objevila nabídka horkovzdušných fritéz od mnoha výrobců a s mnoha parametry.

Běžně se setkáte s programy pro hranolky nebo grilování, někdy narazíte i na sladké koláče, ryby nebo pizzu. Při vaření v horkovzdušné fritéze v neposlední řaděminete pouze minimální množství oleje.Můžete v něm připravovat hranolky, krokety, zeleninu, masa (jako například řízky), dále donuty, muffiny nebo koblihy.

Horkovzdusna friteza lidl
Friteza solac fm 6600
Xiaomi friteza na vrući zrak
Horkobzdusna friteza
Delimano horkovzdušná friteza
Friteza dms
Friteza na koblihy
Friteza filtr