Telpovzdusna friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Bojíte se? Ne, pokud použijete telpovzdusna friteza správným způsobem!

Existuje celá škála velikostí od mini telpovzdusna friteza až po VAR1 s více VAR1 koši. Dále je nutné si pohlídat, že připravovaná potravina je v oleji namočená celá, a ne jen zčásti.

Chcete si vychutnat skvělé hranolky nebo smažené řízky i bez oleje? Přestože všichni víme, že smažená jídla nepatří k těm zdravým pokrmům, jistě se někdy neubráníme pomyšlení na zlatavé křupavé hranolky nebo třeba šťavnatý řízek.

Přístroje nabízí několik automatických programů. Modelu od Tesly však chybí funkce automatického míchání, takže bude občas během přípravy potřeba potraviny promíchat ručně, aby se připravily rovnoměrně.

Co je telpovzdusna friteza? Úplná a aktualizovaná definice

Inovativní kuchyňský pomocník dokáže telpovzdusna friteza na jedné lžíci oleje, či dokonce úplně bez oleje. Pro přípravu jídla v této fritéze postačí minimum oleje a do fritézy se vejde až 1,2 kg potravin, a tak je vhodná pro menší i větší rodiny.

K chutnému grilování pokrmů bez kouře můžete pořídit elektrické grily, které se hodí i do interiéru. Využívá své zkušenosti z kuchyně, kde tráví velkou část svého volného času.

Hranolky určené do tradiční fritézy by nebyly křupavé. Horkovzdušná fritéza se čtyřmi možnostmi přípravy pokrmů vám umožní připravit si smažená jídla v mnohem zdravější verzi.

Proč vás ignorování telpovzdusna friteza bude stát čas a peníze?

A současně to umožňuje telpovzdusna friteza různé druhy jídla bez míchání chutí. Fritéza funguje bez použití oleje pro zdravější smažení bez přepáleného oleje a nepříjemného zápachu.

Horkovzdušná fritéza se stala hitem v posledních deseti letech. Její obsluha je tak jednoduchá, že si ani nepamatuji, kdy jsem se setkala s podobným pohodlím.

Od 4000 Kč – nejlépe vybavené a nejmodernější fritézy najdete za ceny zhruba od 4000 Kč. Slabinou pak velké rozměry a podle uživatelů také příliš stručný návod.

Horkovzdusná friteza
Friteza silvercrest
Kik horkovzdusna friteza
Dolimano friteza
Sencor sfr 5320
Friteza df-c0101
Eta horkovzdusna friteza
Friteza okay