Teplovzdušná friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Tajemství úspěchu teplovzdušná friteza

Můžete v ní pohodlně připravit jídlo nejen teplovzdušná friteza ale i grilováním a pečením, a to bez použití tuku. Multifunkční teplovzdušné hrnce slouží ke grilování, dušení, pečení, zapékání, dokonce rozmrazování, jednoduše na všechny možné způsoby přípravy a úpravy jídel.

Důležitý je i způsob vypouštění oleje, který se provádí pomocí přídavné hadice, v případě profesionálních fritéz pomocí ventilu. Dobrý den, pokud se po operaci snažíte o zdravější stravu s omezením tuků, koupě horkovzdušné fritézy byl dobrý tah.

Nejčastěji to jsou výrobky značek Tefal, Sencor, Tristar, Klarstein a další. Příkon je jedním z prvních parametrů, na který je kladen důraz, a to u všech druhů elektrických spotřebičů.

Chcete-li být vítězem, změňte svou filozofii ohledně teplovzdušná friteza hned teď!

teplovzdušná friteza koš se snadno čistí – můžete jej bez problému umýt také v myčce. Je vybavená bezpečnostním termostatem, který chrání před přehřátím.

Umožňuje používat zmražené i předsmažené suroviny. Fritéza disponuje průhledným průzorem na sledování procesu přípravy.

Jedná se tedy opravdu o multifunkční přístroje. Vícečlenná rodina by určitě měla sáhnout po kapacitně větší fritéze – to znamená 2 kg a více.

teplovzdušná friteza funguje pouze za těchto podmínek

Starý teplovzdušná friteza tuk přelijte pomocí trychtýře do nádoby, která se dá zlikvidovat – nejlépe do původní láhve od oleje nebo do prázdné sklenice od marmelády. Díky kapacitě 3 litry, která postačí na 1 kilogram potravin, se ke stolu může posadit celá rodina – a příprava je rychlá.

A právě tomu se snaží zabránit horkovzdušné fritézy. Pokud nemáte v úmyslu připravovat jen občas nějakou smaženou přílohu, hledejte fritézu s dostatečnou kapacitou, která pojme jakékoliv jídlo, které připravujete.

Milovníky smažených jídel zajisté potěší zdravá alternativa tradičního způsobu smažení, kterou představuje horkovzdušná fritéza Severin FR 2455. Výhodou statických fritéz je nižší pořizovací cena.

Friteza tefal recepty
Okay friteza
Delomano friteza
Friteza plynova
Tefal friteza fx100015
Sage friteza
Friteza recepty
Zdrava friteza