Teplovzdušné friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Úvod do teplovzdušné friteza.

Inovativní kuchyňský pomocník dokáže teplovzdušné friteza na jedné lžíci oleje, či dokonce úplně bez oleje. Horkovzdušná fritéza značky Concept pro zdravější přípravu jídel s minimem tuku (cirkulární proudění vzduchu).Vysoká spotřeba oleje a dlouhá doba jeho zahřívání.Díky této technické vychytávce bude jídlo připravené v této fritéze obsahovat méně tuku než to ze dvou dalších, které jsou také klasického typu.

Ve fritéze je možné připravovat spíše menší kousky. S pomocí horkého vzduchu připravíte i ryby, kuřecí maso, kuře, řízky, muffiny a mnoho dalšího.

Můžete si tedy nastavit, kdy chcete mít pokrm připraven. Je to ideální pomocník do kuchyně, kterého lze použít pro zdravé vaření.

5 atraktivních způsobů, jak zlepšit teplovzdušné friteza.

Jejich technologické řešení zajišťuje, že drátěný koš určený k teplovzdušné friteza je nakloněn a v průběhu VAR1 se rovnoměrně otáčí. Pokud nad takovým produktem váháte, nejspíš vás potěší vyšší odolnost, kterou nabízí.

Ačkoli smažení není zrovna nejzdravějším způsobem přípravy jídla, některé pokrmy chutnají vysmažené prostě nejlepší. Maximální kapacita nádoby – 1,25 kg čerstvých…Horkovzdušná fritéza Domo v černé barvě, objem 5,5 litru.

Přepálenému oleji odzvonilo a na řadu se hlásí tzv. Od 4000 Kč – nejlépe vybavené a nejmodernější fritézy najdete za ceny zhruba od 4000 Kč.

Chcete-li být vítězem, změňte svou filozofii ohledně teplovzdušné friteza hned teď!

Nádobu, víko i teplovzdušné friteza košík lze mýt v myčce nádobí a díky zešikmenému rohu nádoby se olej z této VAR1 snadno vylévá. Pomocí předem nastavitelného programu můžete připravit rychle a cíleně ty nejrozmanitější potraviny.

Žádná moderní kuchyně se pak neobejde ani bez tlakového hrnce. Výrobce dodává základní příslušenství, manuál v češtině či kuchařku však v balení nenaajdete, což dle uživatelských recenzí mnoha zákazníkům chybí.

Horkovzdušné fritézy jsou k dostání ve třech různých typech, které jsou odlišné v technologii přípravy pokrmů. Olej do fritézy můžete samozřejmě použít opakovaně.

Friteza tefal cena
Detska friteza
Horkovzušná friteza
Horkovzdušná frítéza philips
Fritéza horkovzdušná tefal easy fry classique ey201815 černá
Digitalni horkovzdusna friteza
Vives horkovzdusna friteza
Vzdušná fritéza