Tesla fritéza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Nejlepší způsob, jak tesla fritéza

Myslete na to, že tesla fritéza (VAR1 hrnec) zabírá poměrně dost místa. Náš test horkovzdušných fritéz se zaměřuje na výkon, bezpečnostní prvky i možnosti ovládání.

Ve vnitřní části se nachází praktické oddělovače potravin, díky kterým můžete smažit více jídel najednou. Nádoba má průhled, kterým lze díky světlu velmi dobře pozorovat proces přípravy.

Lze v ní smažit, péct, grilovat, rozmrazovat nebo sušit. Na druhé straně zase můžete počítat s možností nastavení teploty oleje i s kontrolkou signalizující rozpálení oleje.

Jak vytvořit tesla fritéza krok za krokem

Doba nahřívání oleje a doba tesla fritéza úzce souvisí s výkonem VAR1. Můžete si k ní zakoupit příslušenství, které vám umožní grilovat a péct, dokonce i dezerty.

Většinou vám totiž bude stačit polévková lžíce na zvlhčení a o zbytek se postará horký vzduch. Lze v ní připravovat také obalované nebo smažené potraviny, hodí se na úpravu ryb nebo zeleniny.

První byly výborné, druhé za stejnou dobu vysušené a bledé. Doporučuje se volit oleje s vysokém bodem zakouření.

Kdy se uskuteční tesla fritéza?

V jednom spotřebiči tak můžete restovat, tesla fritéza péct nebo dokonce i grilovat. Díky pokročilé technologii Air pulse fritéza usmaží, ugriluje nebo upeče křupavé a zároveň šťavnaté pokrmy rychleji, než jste zvyklí.

Některé funkce mají vliv nejen na pohodlí, ale také na bezpečnost. Některé jednotky mají vestavěná okna, která vám umožní nahlédnout, aniž byste museli otevírat horní část.

Tady už se zpravidla jedná o opravdu multifunkční přístroje s širokým příslušenstvím a nabídkou nejrůznějších funkcí. Protože vaření se vším tím olejem může být také těžkopádné – zvláště když je čas na čištění – můžete také zvážit odnímatelnou nádobu s výlevkou na olej.

Bezolejová fritéza
Friteza moulinex uno
Tefal horkovzdušná friteza
Friteza s vyjmatelnou nadobou
Friteza bravo basic
Friteza fx0a1
Tefal horkovzdušná friteza
Friteza superior