Test horkovzdusna friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Průvodce test horkovzdusna friteza

Vnitřní nádobu lze po skončení test horkovzdusna friteza vyjmout a umýt v ruce nebo myčce společně s dalšími rozebíratelnými částmi. Čištění vnitřní části fritézu už má přímý vliv na chuť pokrmů a provedení čištění již závisí na tom, zda máte fritézu s ponořeným nebo skrytým topným tělesem.

Přesto si čas od času téměř každý rád pochutná na smažených dobrotách, kterým dominují zejména tolik oblíbené hranolky. Výhodou horkovzdušné fritézy je také to, že se jednodušeji čistí a nemusíte náročně likvidovat litry oleje a tudíž jste i mnohem šetrnější k přírodě.

Již jako malé dítě jsem místo dortu raději chtěl řízek a určitě jste to mnozí z vás měli stejně jako já. U některých modelů je dokonce odnímatelný, takže si jej můžete odnést se sebou do jiné místnosti.

Pravda o test horkovzdusna friteza za 3 minuty

Plynová test horkovzdusna friteza podle odborníků VAR1 o něco lépe než elektrická. Díky velkému objemu můžete usmažit větší množství masa najednou, protože velký objem oleje má dostatečnou tepelnou stálost a nedochází k jejímu ochlazování.Ale pro lepší výsledky a vyhnutí se případnému přichycení pokrmu je lehká vrstva oleje žádaná.

Fritéza obsahuje ventilátor, který zajišťuje rovnoměrnou cirkulaci vzduchu. Všimnete si toho, až budete horkovzdušnou fritézu čistit jen hadříkem na nádobí – a aby nevznikly šmouhy, můžete ji osušit papírovou utěrkou nebo ubrouskem.

Tento kuchyňský pomocník dokáže připravit nejen hranolky, ale i další pokrmy úplně bez tuku nebo pouze s minimálním množstvím oleje. Fritéza nabídne sedm programů, při některých funguje jako statická, u jiných jako dynamická.

5 skvělých způsobů, jak naučit své posluchače o test horkovzdusna friteza.

Myslete na to, že test horkovzdusna friteza (VAR1 hrnec) zabírá poměrně dost místa. Přídavnou trubičku, která zjednodušuje vylévání oleje.

Navíc můžete využít i funkci rozmrazování či keep warm, která udrží vaše jídlo v teple i po dokončení. Podle výrobců, dodavatelů a také uživatelů představuje smažení v horkovzdušné fritéze opravdové řešení mnoha problémů spojovaných s klasickou fritézou.

Pokud jste se rozhodli pro horkovzdušnou fritézu, mohli by vás zajímat následující recenzované modely. Oblíbené jsou ale například fritézy od značek Klarstein, Delimano, Domo a další.

Lidl horkovzdusna friteza
Progress friteza
Friteza vyprodej
Tesla aircook q60 xl
Delimano friteza doplnky
Friteza v lidlu
Air friteza delimano
Friteza activer