Tlaková friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Proč je tlaková friteza špatné?

I když do tlaková friteza koše najednou nandáte například více kuřecích stehýnek, nepřipraví se rovnoměrně a dokřupava. Tyto modely se dají obvykle umývat i v myčce na nádobí a tyto modely mají obvykle dobré hodnocení.

SENCOR SFR 5400WH je vybaven dotykovým ovládacím panelem, 12 volitelnými programy a časovým spínačem. Také většina ostatních uživatelů je s ní spokojena, výtky mají zejména k hlučnosti provozu a závěrečného upozornění, vnímání hlučnosti je však velmi individuální.

Jsou praktické na zvolení konkrétního druhu pokrmu, kdy jen stisknete příslušný program a vše ostatní za vás udělá už fritéza. U některých fritéz nebudete olej potřebovat vůbec, někde se uvádí použití asi lžičky oleje.

Největší tajemství tlaková friteza

Pochutnejte si na oblíbených tlaková friteza jídlech a připravte pokrm pro celou rodinu. Jedná se o nejlepší horkovzdušný hrnec na trhu.

Můžete si jednoduše zapnout časovač od 1 minuty a… Jen je vhodné strouhanku náležitě „uplácat“, aby se proudem horkého vzduchu neodlepila.

Pokud jste fanoušek šťavnatých steaků, doporučujeme vakuové vaření sous vide. Horkovzdušná fritéza umožňuje nízkotučné a rychlé vaření jídla bez nutnosti rozmrazování s optimálním nastavením pro daný pokrm.

Pokud je tlaková friteza tak hrozné, proč to statistiky neukazují?

Během tlaková friteza dbejte na to, že vkládáte potraviny do rozpáleného oleje. Fritézy je třeba důkladně a pravidelně čistit, proto se při výběru konkrétního produktu zajímejte také o způsob údržby.

Obalované pokrmy – Řízky, obalovaný květák či rybí prsty. Na vypršení času vás některé typy upozorní zvukem a jiné se vypnou automaticky.

Další bezpečnostním prvkem je pojistka, která brání nechtěnému vyjmutí koše. Protože jsou potraviny zcela ponořeny do některého typu oleje, do potravin se dostává nadměrné množství tuku.

Friteza nehreje
Akce horkovzdusna friteza
Klarstein horkovzdušná friteza
Heureka teplovzdusna friteza
Olejova friteza
Horkovzdusna friteza nova
Friteza lidl
Horkovzdusna friteza 5l