Top shop friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Za 10 minut vám řeknu pravdu o top shop friteza.

top shop friteza hrnce jsou skvělým pomocníkem při přípravě nejrůznějších smažených pokrmů. Fritézy do Kč – v této cenové relaci se nacházejí základní modely, spíše s menším objemem a omezenějším počtem funkcí.Určitě to ale neznamená, že by výsledné pokrmy nebyly dobře udělané.

Multifunkční tlakový hrnec • 6l hliníková nádoba s nepřilnavým povrchem z mědi • 12 přednastavených programů • regulace teploty od 40 do 160 °C •… Takto je spotřebič připraven pro další použití.

Ať už se jedná o horkovzdušnou fritézu, horkovzdušnou poklici, horkovzdušnou troubu nebo kombinovanou horkovzdušnou a parní fritézu. Kapacita – Vycházejte z toho, kolik jídla najednou budete běžně ve fritéze připravovat.Více košů vám umožní najednou připravovat například maso i přílohu.

Zlepšete své top shop friteza pomocí těchto tipů

Pokud chcete vidět průběh top shop friteza a zkontrolovat stav pokrmu, vyberte si VAR1 hrnce s průhledným víky. Vařte 12 až 16 minut a uprostřed promíchejte nebo protřepejte.

V nabídce je také větší AirCook Q60 XL nebo další horkovzdušné hrnce. Už i nejlevnější modely jsou schopné připravit hranolky nebo jinak upravené brambory.

Od značky domo si zakoupíte i sušičky potravin a ovoce. Testujeme a porovnáváme vše, co patří do domu, bytu, zahrady, či dílny.

Jak jsem si za jeden den zlepšil top shop friteza

Jak už jsme si řekli, existují různé druhy top shop friteza zařízení. K dispozici je termostat, na němž lze nastavit teplotu od 80 do 200 stupňů Celsia a také časovač.

Vařte 12 až 16 minut a uprostřed promíchejte nebo protřepejte. Jeden lahodný recept pro horkovzdušnou fritézu vám i představíme.

Pokud jste se rozhodli pro horkovzdušnou fritézu, mohli by vás zajímat následující recenzované modely. První byly výborné, druhé za stejnou dobu vysušené a bledé.

Friteza switchon
Delimano friteza recenze
Albert horkovzdusna friteza
Nejlepsi horkovzdusna friteza
Horkobzdusna friteza
Parní friteza
Tchibo horkovzdusna friteza
Horkovzdušná friteza sencor