Velka friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Co je velka friteza? Úplná a aktualizovaná definice

Levné velka friteza hrnce pořídíte za několik set korun, vybrat si ale můžete i dražší model až za několik tisíc korun. Pokud máte na mysli fritézy, záleží na tom, co od ní očekáváte.

Umí usmažit skoro všechny potraviny, které do nich vložíte. Všechny produkty působí hezkým a čistým designem.Horkovzdušné fritézy Philipsse svojí přijatelnou cenou a hezkým designem rozhodně neudělají ostudu u vás v kuchyni.

Mnohé z vás napadne, proč si pořizovat fritézu, když můžete smažit na pánvi a nemusíte si pořizovat žádný další domácí spotřebič.V pánvi totiž teplota oleje kolísá a může dojít k jeho přepálení, což má za následek tvorbu karcinogenních látek. Na fritézu bez oleje tedy můžeme pohlížet jako na hrnec na hranolky bez tuku.

Jak proměnit velka friteza v úspěch

Plynová velka friteza podle odborníků VAR1 o něco lépe než elektrická. Disponuje vnitřním prostorem o objemu 12 l a v okamžiku v ní připravíte téměř jakékoliv jídlo – od domácích hranolek, masa, zeleniny až po lahodný dezert.

Většinou se uvádí objem 1,3 l – 2,5 l, ale najdete fritézy s menším i větším objemem. A multifunkční fritézy zastanou několik kuchyňských pomocníků v jednom.

Nicméně se doporučuje připravované jídlo občas protřepat. Navíc jídlo vždy vkládáte do už rozpáleného oleje.

Jak se nevzdávat velka friteza a jít dál

Rozdílná teplota velka friteza je potřeba k usmažení vánočního kapra nebo hranolek. Díky tomu se jídlo v teplovzdušné fritéze jen málokdy připálí.

Po chvilce působení vylít, umýt houbičkou a je hotov. Rýžovar • příkon 700 W • objem 1,8 l (příprava až 1500 g rýže) • vhodný pro všechny druhy rýže • nepřilnavý povrch • udržování teploty až na 3…Tyto hrnce mohou mít různé velikosti a rozdílné materiály vnitřních povrchů.

Typ použití – Zamyslete se nad tím, co všechno budete ve fritéze připravovat. Použitý olej slouží pouze k dodání chuti a jakési zvláčnění pokrmů, ne na jejich samotnou přípravu.

Fritéza dms
Friteza tefal cena
Tefal friteza fx100015
Friteza na vrući zrak
Tefal versalio de luxe 9v1 fr495070
Velka friteza
Progress friteza
Friteza ecg