Vitair turbo horkovzdušná fritéza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Naučte se dělat vitair turbo horkovzdušná fritéza jako profesionál

Horkovzdušná vitair turbo horkovzdušná fritéza PHAO 1000 vyčnívá nad klasické spotřebiče v této kategorii, kromě VAR1 horkým… Díky tomu se jídlo v teplovzdušné fritéze jen málokdy připálí.

Její obsluha je tak jednoduchá, že si ani nepamatuji, kdy jsem se setkala s podobným pohodlím. Elektrické fritézy ETA jsou neocenitelnými pomocníky v kuchyni, obzvlášť pokud máte v oblibě smažení.Vše navíc bez do všech stran prskajícího oleje, přepalování a nerovnoměrného prosmažení.

I tento spotřebič do skupiny chytrých elektrických hrnců patří. Teplovzdušné fritézy se čistí nejsnáze protože pracují s minimem tuku.Vnější plášť se jen očistí s vlhkou houbou, případně is pomocí čisticího prostředku.

KEYWORD1] trendy, které se objevují v posledních měsících.

Vyndavací části vitair turbo horkovzdušná fritéza hrnce můžete umývat v myčce, takže po smažení uklidíte raz dva. Běžně se můžete setkat s objemem od 1 do 3 litrů.

Pokud najednou připravujete větší množství jídla, oceníte fritézu o objemu 3 až 7 l. Kromě základní „smažící“ funkce vám bude horkovzdušný hrnec z této cenové relace sloužit i k vaření, pečení, zapékání apod.

Tento způsob smažení je velmi nezdravý, avšak jídlo je nejchutnější. Nevýhodou je, že ke kontrole pokrmu je třeba vysunout koš a také budete muset jídlo sami ručně protřepat během přípravy.

Důkaz, že vitair turbo horkovzdušná fritéza skutečně funguje

Hledáte kvalitní vitair turbo horkovzdušná fritéza hrnce s celou řadou funkcí nebo vás raději lákají jednodušší levné VAR1 hrnce? Tento model patří do kategorie levnějších produktů.

Smažit a opékat pokrmy můžete také v elektrické pánvi. Informace u zboží jsou pouze informativní a nelze je použít pro vymáhání zboží dle uvedených údajů.

Automatické míchání mají k dispozici dynamické horkovzdušné fritézy. Nevýhodou je delší doba nahřívání oleje před smažením, ale během té si můžete třeba nachystat trojobal.

Nejlevnejsi friteza
Horkovzdusna friteza cervena
Philips viva collection friteza airfryer
Horkovzdušná frítéza rohnson
Friteza dormeo
Hoekovzdusna friteza
Digitalni horkovzdusna friteza silvercrest
Friteza na 1litr oleje